۰
plusresetminus
شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۷

شیک‌پوشی با هوش مصنوعی!

ایتنا - گروهی از محققان موفق به طراحی سیستم هوش مصنوعی جدیدی موسوم به فشن پلاس شده‌اند که برنامه‌ای برای پیشنهاد دادن مناسب‌ترین لباس به هر فرد است.
انتخاب لباس‌هایتان را به عهده هوش مصنوعی بگذارید!


انتخاب لباس مناسب هر فرد یک چالش جدی برای بسیاری از افراد است و هوش مصنوعی برای حل این مشکل نیز یاری دهنده علاقمندان است.

به گزارش ایتنا از فارس، گروهی از محققان موفق به طراحی سیستم هوش مصنوعی جدیدی موسوم به فشن پلاس شده‌اند که برنامه‌ای برای پیشنهاد دادن مناسب‌ترین لباس به هر فرد است.

برنامه یادشده با همکاری فیس‌بوک ابداع شده و برای افزایش دقت آن هزاران تصویر از لباس‌های مناسب که افراد خوش‌پوش بر تن می‌کنند در اختیار این برنامه قرار گرفته و همین امر دقت آن را افزایش داده است.

نکته مهم این است که برنامه یادشده موجب تحمیل هزینه‌های اضافی به افراد نشده و از آنها نمی‌خواهد تا برای افزایش خوش پوشی البسه گران قیمت بخرند. بلکه در عوض این برنامه با بررسی لباس‌هایی که افراد در اختیار دارند به آنها پیشنهادهای برای انتخاب گزینه‌های مناسب و متناسب با یکدیگر ارائه می‌دهد.

در واقع مزیت مهم این برنامه ارائه پیشنهادهایی خلاقانه و سازنده است تا افراد زیباتر و جذاب‌تر به نظر برسند. هنوز مشخص نیست این برنامه جدید چه زمانی در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.
کد مطلب: 58207
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام