کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مشخصات و تصویر لو رفته از آیپد پروی جدید اپل

27 شهريور 1398 ساعت 10:04

ایتنا - تصویری از تبلت «آیپد پرو» فاش شده که در آن بدنه بزرگ با تنظیمات ۳ تایی دوربین مانند آیفون ۱۱ پرو دیده می‌شود.به تازگی تصویری از تبلت جدید اپل به نام «آیپد پرو» منتشر شده است. ماکت طرح نهایی آیپد پرو نشان دهنده یک دستگاه نقره‌ای و بزرگ است که مانند آیفون ۱۱ پرو، ۳ دوربین پشت آن قرار دارد.

به گزارش ایتنا از مهر، اگر این اخبار صحت داشته باشد، کاربران این دستگاه می‌توانند  ویدئوهای با کیفیت 4K ثبت و آنها را ادیت کنند. هرچند پیش از این نیز اخباری درباره وجود تنظیمات جدید دوربین آیپد منتشر شده بود، اما این تصاویر برای نخستین بار نشان می‌دهد دستگاه با تنظیمات جدید چه ظاهری خواهد داشت.

وب‌سایت «سانی دیکسون» که پیش از این نیز جزئیاتی از دستگاه‌های اپل را فاش کرده، این تصاویر را منتشر کرده است.در این وب سایت آمده است: ما تصویری از آخرین ماکت آیپد پرو اپل را از منبعی معتبر دریافت کرده‌ایم. این تصویر نشان می‌دهد دوربین‌های جدید اپل که در آیفون۱۱ پرو به کار رفته‌اند در آیپد جدید نیز وجود دارند.
 


 پیش‌بینی می‌شود اپل در ماه اکتبر  جدیدترین دستگاه‌های iOS را عرضه کند. چندی پیش این شرکت  از سری آیفون ۱۱ با قیمت پایه ۶۹۹ دلار رونمایی کرد.


کد مطلب: 58164

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/58164/مشخصات-تصویر-لو-رفته-آیپد-پروی-جدید-اپل

ايتنا
  https://www.itna.ir