۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹

آیفون سبز رنگ به ترندی جدید در دنیای گوشی‌ها تبدیل می‌شود؟

ایتنا - بر اساس پیش‌بینی‌ها امسال رنگ Midnight Green گوشی iPhone 11 Pro  و رنگ بنفش iPhone 11 بیشترین فروش را به خود اختصاص خواهد داد.
آیفون سبز رنگ به ترندی جدید در دنیای گوشی‌ها تبدیل می‌شود؟

اگر خبرها را دنبال کرده باشید، احتمالاً می‌دانید تحلیلگر سرشناس محصولات اپل می‌گوید علی رغم همه انتقادها به طراحی گوشی‌های iPhone 11 و به طور مشخص دوربین سه تایی مدل‌های بزرگ‌تر، در نهایت فروش خوبی را تجربه می‌کنند. جالب‌تر اینکه ظاهراً آیفون‌های سبز با بیشترین تقاضا را دارند.

به گزارش ایتنا از تابناک، آقای Ming-Chi Kuo از TF Security که سابقه بسیار خوبی در ارائه تحلیل‌های واقع‌بینانه و پیش‌بینی بازار دارد، می‌گوید تقاضای اولیه برای گوشی‌های iPhone 11 بیشتر از برآوردها است. هرچند تقاضا برای آیفون‌های اپل چندان هم عجیب نیست، اما جالب اینکه رنگ‌های جدید با بیشترین استقبال مواجه شده‌اند. به طور مشخص رنگ سبز بیشترین تقاضا را دارد و به نظر می‌رسد آیفون سبز به یک‌ ترند جدید در دنیا و محبوب ترین رنگ خانواده iPhone 11 تبدیل شود.
 

به گفته این تحلیلگر سرشناس، امسال رنگ Midnight Green گوشی iPhone 11 Pro  و رنگ بنفش iPhone 11 بیشترین فروش را به خود اختصاص خواهد داد. در عین حال Kuo  که طی چند سال اخیر نشان داده پیش بینی‌های نسبتاً دقیقی ارائه می‌کند، می‌گوید ممکن است موجودی رنگ Midnight Green به دلیل مشکلات تولید کم و بیش محدود باشد و به هرکسی نرسد. البته Kuo جزئیاتی در این باره ارائه نکرد.
کد مطلب: 58154
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است