۰
plusresetminus
شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷

مشکل بزرگ کاربران با کورتانا پس از به‌روزرسانی جدید ویندوز 10

ایتنا- به نظر می‌رسد که آخرین به‌روزرسانی مایکروسافت برای ویندوز 10 برای منابع سیستم برخی از کاربران دردسرساز شده است.
مشکل بزرگ کاربران با کورتانا پس از به‌روزرسانی جدید ویندوز 10
به نظر می‌رسد که آخرین به‌روزرسانی مایکروسافت برای سیستم عامل ویندوز 10 برای منابع سیستم برخی از کاربران دردسرساز شده است.
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی theinquirer، شماری از گزارش‌ها از قبیل نمونه‌های ارائه شده توسط کاربران سایت ردیت نشان داده است که کسانی که به‌روزرسانی KB4512941 را نصب‌کرده‌اند، با استفاده بی‌جهت از پردازنده دستگاهشان مواجه شده‌اند که پیش‌ از این اصلا سابقه نداشته است.
 
این کاربران با ورود به لایه‌های عمیق‌تر و تحقیق در این رابطه دریافتند که مقصر اصلیِ بار زیاد روی پردازنده و کند شدن سیستمشان، دستیار هوشمند کورتانا و قابلیت جست‌وجوی ویندوز بوده است.
اگر به یاد داشته باشید، ساخت 1903 اولین نسخه‌ای است این دو کاربری را زودتر از برنامه از یکدیگر جدا کرده است تا به دستیارهای هوشمند رقیب نظیر بیکسبی فرصت جایگزینی با کورتانا را بدهد.
 
 
گزارش‌های اخیر ویندوز نشان می‌دهد که این مشکل توسط برنامه‌اینسایدر گزارش شده است و بنابراین باید تاکنون به آن رسیدگی می‌شد، اما در دوره زمانی کوتاهی که این برنامه در حالت بتا بوده رسیدگی ویژه‌ای در این رابطه صورت نگرفته است.
به‌ این‌ ترتیب می‌توان نتیجه گرفت که شرکت مایکروسافت با عجله فراوان این برنامه را در حالت بتا برای اعضای اینسایدر عرضه کرده است و فرصتی برای بررسی و گزارش این نقص توسط این اشخاص به مایکروسافت باقی نمانده و نقص یاد شده به نسخه اصلی راه پیدا کرده است.
 
البته مایکروسافت هنوز به‌صورت رسمی وجود چنین مشکلی را تائید یا رد نکرده است، و این به معنای آن است که تا جایی که می‌دانیم مایکروسافت در حال حاضر برای برطرف کردن این مشکل تلاشی نمی‌کند.
به‌ این‌ ترتیب انتخاب‌های پیش روی کاربران در حال حاضر محدود است و فعلا عاقلانه‌ترین انتخاب صبر کردن برای برطرف شدن این مشکل است.
 
 همچنین اگر از این نقص به ستوه آمده‌اید، می‌توانید به‌صورت دستی به‌روزرسانی KB4512941 را لغو نصب کنید اما باید به یاد داشته باشید که اگر به‌صورت دستی به بخش Check for Updates نرفته‌اید احتمالا این نسخه را روی دستگاه خود ندارید.
 
کد مطلب: 58025
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است