۴
۱
plusresetminus
دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲

به‌روزرسانی اندروید 10 شامل کدام گوشی‌های سامسونگ می‌شود؟

ایتنا - بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده موبایل در تلاشند تا به منظور عقب نیفتادن از قافله سایر رقبای فعال در بازار، هرچه سریع‌تر گوشی‌های هوشمند جدید خود را به جدیدترین نسخه از سیستم‌عامل اندروید ۱۰ موسوم به اندروید Q به‌روزرسانی و آپدیت کنند.
به‌روزرسانی اندروید 10 شامل کدام گوشی‌های سامسونگ می‌شود؟

کاربران گوشی‌های هوشمند سامسونگ نیز همچون سایر برندهای موبایل در تلاشند تا از قابلیت‌های جدید و منحصر بفرد اندروید ۱۰ بهره‌مند شوند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، با اینکه این روزها همه‌جا سخن از جدیدترین نسخه سیستم‌عامل محبوب موبایل، اندروید ۱۰ موسوم به Android Q است و گزارش‌های متعددی در خصوص قابلیت و ویژگی‌های آن به گوش می‌رسد، هنوز بسیاری از گوشی‌های هوشمند عرضه شده توسط شرکت‌های بزرگ تولیدکننده موبایل، آپدیت اندروید ۹ موسوم به Android Pie را دریافت نکرده‌اند و این شرکت‌ها تنها برای تعداد اندکی از گوشی‌های خود به‌روزرسانی به جدیدترین نسخه اندروید را منتشر کرده‌اند.

اما حالا با گذشت نیمی از سال ۲۰۱۹ میلادی، به نظر می‌رسد که بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده موبایل در تلاشند تا به منظور عقب نیفتادن از قافله سایر رقبای فعال در بازار، هرچه سریع‌تر گوشی‌های هوشمند جدید خود را به جدیدترین نسخه از سیستم‌عامل اندروید ۱۰ موسوم به اندروید Q به‌روزرسانی و آپدیت کنند.

از جمله نخستین گوشی‌های هوشمند سامسونگ که آپدیت جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید موسوم به Android ۱۰ را دریافت می‌کنند، می‌توان به مدل‌های زیر اشاره کرد:
۱. گلکسی نوت ۱۰ پلاس 6G 
۲. گلکسی نوت ۱۰ 
۳. گلکسی فولد
۴. گلکسی اس ۱۰ پلاس 
۵. گلکسی اس ۱۰ 
۶. گلکسی اس ۱۰ ای
۷. گلکسی نوت ۹ 
۸. گلکسی اس ۹ پلاس
۹. گلکسی اس ۹ 
کد مطلب: 57869
نام شما
آدرس ايميل شما


ابراهیم خاوری
feedback
Afghanistan
آندروید 10درآفغانستان آبدید میشود یا خیر
سلام ابراهیم خاوری هستم ازکابل افغانستان
feedback
Afghanistan
ببخشید آبدید آندروید 10درآفغانستان مارا راهنمایی کنید تشکر میکنم از شما
ابراهیم خاوری
feedback
Egypt
آبدید آندروید 10درآفغانستان مارا راهنمایی کنید تشکر میکنم از شما دوست عزیز
ابراهیم خاوری
feedback
Egypt
آندروید 10درآفغانستان آبدید میشود یا خیر
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام