۰
plusresetminus
يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۳

تعبیه سیستم خنک کننده در ردمی نوت 8 پرو

ایتنا - این سیستم خنک کننده باعث می‌شود درجه حرارت گوشی تا شش درجه سانتیگراد کاهش یابد و از گرم شدن بیش از حد که می‌تواند به سخت‌افزار تلفن همراه آسیب بزند، جلوگیری به عمل آید.
تعبیه سیستم خنک کننده در ردمی نوت 8 پرو

پس از اعلام عرضه گوشی ردمی نوت ۸ پرو با دوربین قدرتمند ۶۴ مگاپیکسلی، حالا مشخص شده که این گوشی به یک سیستم خنک کننده مایع هم مجهز خواهد بود.

به گزارش ایتنا از مهر، استفاده از این فناوری نوظهور در گوشی مذکور باعث می‌شود که درجه حرارت آن تا شش درجه سانتیگراد کاهش یابد و از گرم شدن بیش از حد که می تواند به سخت افزار تلفن همراه آسیب بزند، جلوگیری به عمل آید.

گوشی مذکور همچنین مجهز به پردازنده ۱۲ نانومتری Helio G90T مدیا تک بوده و سیستم خنک کننده آن هم به طور خودکار و در صورت افزایش شدید دمای گوشی فعال می‌شود. معمولا گوشی های هوشمند زمانی بیش از حد داغ می شوند که از آنها برای اجرای بازی‌های ویدئویی استفاده شود یا آنها در هوای گرم قرار بگیرند. هنوز جزئیات فنی چندانی در مورد ماهیت سیستم خنک کننده مایع این گوشی ارائه نشده است.

گوشی یادشده قرار است در تاریخ ۲۹ آگوست یعنی تا آخر هفته عرضه شود و امکان پیش خرید آن از هم اکنون در سایت شرکت سازنده فراهم شده است.
کد مطلب: 57858
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای