۰
plusresetminus
شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵

نگرانی‌ها از خشونت برخی کاربران توییتر

ایتنا - توئیتر سه سال قبل شورایی به نام اعتماد و ایمنی تشکیل داد تا جلوی آزار و اذیت‌های مجازی برخی کاربرانش را بگیرد ولی اعضای این شورا می‌گویند توئیتر آنها را جدی نمی‌گیرد.
نگرانی‌ها از خشونت برخی کاربران توییتر

تعدادی از اعضای این شورا با ارسال نامه ای برای مدیران توئیتر تصریح کرده اند که توئیتر مدت‌هاست که توجهی به توصیه‌های آنها ندارد و اصولا شورای یادشده کارکرد خود را از دست داده و نمی تواند با باج گیری ها و قلدری های برخی کاربران توئیتر مقابله کند.

به گزارش ایتنا از مهر، این افراد می‌گویند بی‌توجهی توئیتر به رفتارهای باج‌گیرانه و توهین‌های تعدادی از کاربران این شبکه اجتماعی نگران کننده‌است. اعضای یادشده افزوده‌اند که توئیتر گاهی ماه‌ها به پیام‌های ارسالی شورا در این زمینه پاسخ نمی‌دهد و این امر می‌تواند حریم شخصی و امنیت کاربران توئیتر را دچار چالش کند.

در بخشی از این نامه تصریح شده که اعضای شورای مذکور اطلاعی از سیاست‌گذاری‌های جدید توئیتر یا تغییرات ایجاد شده در سیاست‌ها و محصولات این شرکت ندارند و لذا نمی‌توانند به سوالات و ابهام‌های رسانه‌ها و جرائد پاسخ دهند. آنها این ضعف ارتباطی را بسیار نگران کننده توصیف کرده‌اند.

اعضای شورای یادشده خواستار ملاقات با جک دورسی مدیرعامل توئیتر شده‌اند تا از نقش آن در شرکت مذکور آگاه شوند. اما وی به این درخواست هم پاسخی نداده است.
کد مطلب: 57836
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام