۰
plusresetminus
شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۷

حذف ویدئوهای نامناسب برای کودکان از یوتیوب

ایتنا -یوتیوب هر گونه محتوای بالغانه یا خشنی که کودکان را هدف گرفته باشد، حذف می‌کند. این در حالی است که فشارها برای ایمن کردن این پلتفرم برای کودکان افزایش یافته است.
حذف ویدئوهای نامناسب برای کودکان از یوتیوب

یوتیوب بی‌سروصدا اقدامی جدید برای مقابله با ویدئوهایی با محتوای نامناسب در نظر گرفته که هدف آنها کودکان هستند. این ویدئوها به طور یکباره از پلتفرم حذف می‌شوند.

به گزارش ایتنا از مهر، در همین راستا این شبکه اشتراک گذاری ویدئو اعلام کرده با بررسی تیتر ویدئوها، توصیف و تگ های (برچسب‌های) هر ویدئو  محتوای غیرایمن را حذف می‌کند و علاوه بر آن پس از مدتی افراد خاطی را از حضور در پلتفرم منع می‌کند.

به طور کلی یوتیوب با این اقدام هرگونه محتوایی که در آن اثری از خشونت، مرگ، هرزنگاری یا موضوعات نامناسب دیگر برای کودکان باشد را هدف گرفته است. این شبکه اجتماعی تغییرات جدید را بدون سروصدا دو روز قبل در یک فروم YouTube Help اعلام کرده است.

طبق بیانیه این پلتفرم  محتوای متخلفانه در صورت کشف حذف می‌شود اما تولید کننده محتوا یکباره از ورود به سایت ممنوع نمی‌شود بلکه یک بازه هشدار ۳۰ روزه در نظر گرفته شده تا کاربران  با این سیاست جدید آشنا شوند.
ویدئوهایی که قبل از این قانون  آپلود شده‌اند نیز حذف می‌شوند. از سوی دیگر یوتیوب برای محتواهای دیگر خود محدودیت‌های سنی در نظر می‌گیرد.
کد مطلب: 57829
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام