۰
plusresetminus
دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۱

گروهی از شناگران: «این آیفون کف دریاچه افتاده بود»

ایتنا - تیمی از شناگران که در یک دریاچه مشغول شنا بودند، پس از بالا آمدن از آب، یک آیفون X سالم و در حال کار در دست داشتند و گفتند که این آیفون کف دریاچه افتاده بوده است.
گروهی از شناگران: «این آیفون کف دریاچه افتاده بود»
در سال‌های اخیر شرکت اپل روی خصوصیت مهم «مقاومت در برابر آب و گرد و غبار»، تحقیقات زیادی انجام داده است. این شرکت تلاش کرده است که تا حد امکان گوشی‌های آیفون و سایر تجهیزات خود را به شکلی طراحی کند که آسیبی در برابر آب نبینند و کاربران در صورت تمایل بتوانند این ابزارها را با خود به داخل آب ببرند.
 
 به گزارش ایتنا و به نقل از اوبرگیزمو، این قابلیت واقعاً عالی است؛ زیرا وقتی گوشی برخی از افراد در داخل آب می‌افتد، تلاشی برای نجات آن نمی‌کنند و می‌دانند که این گوشی، کارایی مناسبی ندارد ولی وقتی گوشی، ضد آب باشد، کاربر برای نجات آن تلاش می‌کند و می‌داند که گوشی او آسیبی ندیده است.
 
اخیراً گروهی از شناگران که در حال شنا در یک دریاچه بودند، مشاهده کردند که یک آیفون X کف دریاچه افتاده است. وقتی که شناگران با این آیفون کار کردند، دیدند که آسیبی ندیده است و کار می‌کند. آیفون X می‌تواند چند روز زیر آب بماند و خراب نشود. این مشاهده به بسیاری از مخاطبان نشان داد که شرکت اپل در ادعای خود صادق است.
 

شناگران بر این باور هستند که گوشی مورد بحث، هنگامی در آب افتاده که صاحب آن در حال استفاده از گوشی بوده است؛ زیرا شناگران پس از پیدا کردن گوشی در کف دریاچه و فشار دادن دکمه جانبی آن مشاهده کردند که پدربزرگ صاحب موبایل با او تماس گرفته است.
 
پس از بررسی و جستجوی صاحب گوشی آیفون X مشخص شد که صاحب این گوشی یکی از کارکنان محوطه دریاچه بوده است. وی از پیدا شدن گوشی خود بسیار خوشحال شد و اظهار داشت که چند روز قبل در حال کار در دریاچه، گوشی او در آب افتاده است.
 
کد مطلب: 57812
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام