d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - همکاری مایکروسافت، سونی و نینتندو برای وضع قانونی جدید برای بازی‌های کامپیوتری - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

همکاری مایکروسافت، سونی و نینتندو برای وضع قانونی جدید برای بازی‌های کامپیوتری

www.theinquirer.net , 27 مرداد 1398 ساعت 12:16

ایتنا - لوت باکس‌های سیستم مجازی ویژه‌ای هستند کاربر می‌تواند با هر بار شارژ آن‌ها با پول دنیای واقعی به‌صورت تصادفی آیتمی را دربازی‌های کامپیوتری دریافت کند. ارائه آیتم‌های بلااستفاده و عجیب توسط این لوت باکس‌ها در ازای پول واقعی موجب شده است تا بسیاری از خیز این سیستم بگذرند. بااین‌حال این بار سونی، مایکروسافت و نینتندو در اقدامی جدید توافق کرده‌اند که به این گیمرها شانس آیتم‌هایی که دریافت خواهند کرد را نشان بدهند.


کمپانی‌های سونی، مایکروسافت و نینتندو در اقدامی ستودنی تصمیم گرفتند تا شانس لوت باکس‌ها را به گیمرها نمایش بدهند.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  theinquirer، لوت باکس‌های سیستم مجازی ویژه‌ای هستند کاربر می‌تواند با هر بار شارژ آن‌ها با پول دنیای واقعی به‌صورت تصادفی آیتمی را دربازی‌های کامپیوتری دریافت کند. ارائه آیتم‌های بلااستفاده و عجیب توسط این لوت باکس‌ها در ازای پول واقعی موجب شده است تا بسیاری از خیز این سیستم بگذرند. بااین‌حال این بار سونی، مایکروسافت و نینتندو در اقدامی جدید توافق کرده‌اند که به این گیمرها شانس آیتم‌هایی که دریافت خواهند کرد را نشان بدهند.
 
این تصمیم کمپانی‌های یاد شده برای گیمرهایی که پول خود را صرف خرید آیتم‌های بی‌مصرف لوت باکس کرده‌اند بسیار مفید خواهد بود و این گیمرها ترجیح می‌دهند که درباره آیتمی که ممکن است در ازای پول ارزشمند خود به دست بیاورند اندکی آگاهی داشته باشند.
 

 
 
البته برخی از کمپانی‌های بازی‌سازی در حال حاضر شانس‌های لوت باکس را به کاربران خود نشان می‌دهند اما این اقدام چندان مرسوم نشده است. بااین‌حال شرکت‌های بازی‌سازی دیگر نظیر Activision Blizzard، BANDAI NAMCO Entertainment، Bethesda, Bungie، Bungie، Electronic Arts، Microsoft، Nintendo، Sony Interactive Entertainment، Take-Two Interactive، Ubisoft و Warner Bros در تقلید این تولیدکنندگان قرار است تا اقدام مشابهی انجام بدهند.
 
این تصمیم جدید شامل دستگاه‌های نینتندو سوئیچ، اکس باکس وان و کنسول‌های پلی‌استیشن 4 می‌شود ما هنوز صحبتی از کامپیوترها به میان نیامده است. اما با توجه به طبیعت چند پلتفرمی بازی‌های امروزی می‌توان انتظار داشت که بسیاری از بازی‌های روی کامپیوترها نیز شانس آیتم‌های دریافتی در لوت باکس‌ها را نمایش دهند.
 
انتظار می‌رود که این تصمیم کمپانی‌های سونی، مایکروسافت و نینتندو که لوت باکس‌ها را از اتهام قمار دربازی‌های کامپیوتری نجات می‌دهد، تا پایان سال 2020 میلادی اجرایی شود.
 


کد مطلب: 57708

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/57708/همکاری-مایکروسافت-سونی-نینتندو-وضع-قانونی-جدید-بازی-های-کامپیوتری

ايتنا
  https://www.itna.ir