۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰

نسخه لینوکسی مایکروسافت تیمز در راه بازار است

ایتنا- به زودی کاربران سیستم‌ عامل لینوکس هم می‌توانند به‌صورت رسمی به نرم‌افزار مایکروسافت تیم دسترسی پیدا کنند.
نسخه لینوکسی مایکروسافت تیمز در راه بازار است
به زودی کاربران سیستم‌ عامل لینوکس هم می‌توانند به‌صورت رسمی به نرم‌افزار مایکروسافت تیم دسترسی پیدا کنند.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از سایت خبری تحلیلی theinquirer، بر اساس گزارش‌های منتشر شده، صفحه «صدای کاربر» که کاربران در آن به پیشنهاد ارائه قابلیت‌های جدید و رفع نقص می‌پردازند، توضیحاتی داده است که در آن در رابطه با عرضه نسخه لینوکس نرم‌افزار تیمز خبر داده است.
علاوه بر این، ریپوی لینوکس تیمز نیز در این بخش دیده شده است و نشان‌ دهنده آن است که این کار آغاز شده است.

یکی از مهندسان مایکروسافت در صفحه صدای کاربر این کمپانی اعلام کرده است که: «ما می‌دانیم که بسیاری از مشتریانمان از لینوکس استفاده می‌کنند و می‌خواهیم تیمز در دسترس همه باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.»
 
مایکروسافت تیمز در حال حاضر روی پلتفرم‌های اصلی دیگر مثل ویندوز، مک، Ios و اندروید در دسترس است و کاربران لینوکس فعلا از طریق Ubuntu Snap و GitHub به این نرم‌افزار دسترسی دارند، اما ارائه نسخه لینوکسی این نرم‌افزار به‌صورت رسمی می‌تواند موجب بهبود تجربه افراد در رابطه با استفاده از این نرم‌افزار محبوب بشود.
 

مایکروسافت تیمز چندی پیش به آفیس 365 افزوده شد و به‌ این‌ ترتیب به رقیب اصلی نرم‌افزار اسلک تبدیل شد که در آن زمان به خاطر ارائه قابلیت‌های ارتباطی به‌هم‌پیوسته واقعی برای سازمان‌ها که پروژه‌های دیگری نظیر گوگل ویو تنها رؤیای آن را داشتند، به اصلی‌ترین نرم‌افزار ارتباطی شرکت‌ها در دنیا تبدیل شده بود.
 
شرکت مایکروسافت به‌تازگی اعلام کرده است که نرم‌افزار اسکایپ برای کسب‌ و کارها را به نفع تیمز در سال 2021 تعطیل خواهد کرد و به این صورت، توسعه‌دهندگان لینوکس برای انطباق با این جایگزینی زمان کافی خواهند داشت.
 
کد مطلب: 57682
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است