۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۹

امکانات جدید برای کاربران واتس‌اپ

ایتنا -توسعه دهندگان پیام‌رسان واتس‌اپ در حال کار بر روی قابلیتی هستند که توسط آن تمامی کاربران قادر خواهند بود تا از اکانت خود بصورت همزمان در دستگاه‌های مختلف اسفاده کنند.
امکانات جدید برای کاربران واتس‌اپ


نرم‌افزار پیام‌رسان واتساپ اخیرا دست به معرفی امکانات جدیدی زده است. امکاناتی مانند بهبودهایی در زمینه امنیت و ظاهر رابط کاربری که نشان می‌دهد سازندگان این پیام‌رسان در پیارائه قابلیت‌های مفید برای کاربران جهت استقبال بیشتر از آن هستند. در تازه‌ترین خبرهای مرتبط با این نرم‌افزار به نظر می‌رسد به زودی خواهیم توانست از یک اکانت واتس‌اپ بطور همزمان در چندین دستگاه استفاده کرد.

به گزارش ایتنا از تابناک، طی خبرهایی که توسط WABetaInfo منتشر شده، توسعه دهندگان پیام‌رسان واتساپ  در حال کار بر روی قابلیتی هستند که توسط آن تمامی کاربران قادر خواهند بود تا از اکانت خود بصورت همزمان در دستگاه‌های مختلف اسفاده کنند. قابلیتی که با ارائه آن دیگر نیاز نخواهد بود که برای استفاده همزمان از اکانت خود در یک گوشی اندرویدی و iOS یکی از آنها را حذف کنید، حتی بطور همزمان در چندین دستگاه اندرویدی یا iOS نیز میتوانید یک اکانت را در اختیار داشته باشید.

در کنار این خبرهایی که پیشتر هم درباره آن شنیده بودیم مبنی بر برنامه واتس‌اپ برای استفاده از نرم‌افزار تحت ویندوز این پیام‌رسان بدون نیاز به اتصال گوشی نیز ذکر شده و احتمال استفاده از Universal Windows Platform برای آن نیز عنوان شده است. همچنین اخباری در رابطه با تلاش تیم توسعه دهنده جهت فراهم کردن کد تایید برای استفاده در دستگاه‌های ثانویه نیز منتشر شده است.

 از دیگر اطلاعاتی که درباره به‌روزرسانی‌های آتی این پیام‌رسان در دسترس قرار گرفته هم می‌توان به افزوده شدن میانبر یرایش سریع رسانه‌ها اشاره کرد. اگرچه تمامی خبرهای مذکور قابلیت‌های مختلفی را توسط تیم توسعه دهنده در حال آماده‌سازی عنوان کرده اما همچنان هیچ خبری در رابطه با زمان انتشار و در دسترس قرار گرفتن آنها منتشر نشده است.
کد مطلب: 57618
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره استخراج ارز مجازی چیست؟
به نفع کشور است
به ضرر کشور است
اهمیتی ندارد
چیزی در باره آن نمی‌دانم