۰
plusresetminus
جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۴

شارژر بی‌سیم ارزان‌قیمت + عکس

ایتنا - شرکت VingaJoy شارژر بی‌سیمی عرضه کرده که وزن سبکی دارد و دارای یک روکش خاص هم هست که از سرخوردن گوشی در حین شارژ جلوگیری می‌کند.
شارژر بی‌سیم ارزان‌قیمت + عکس


شارژرهای بی‌سیم عموما محصولاتی ارزان قیمت نیستند، اما یک شرکت هندی شارژر بی‌سیمی را برای استفاده بر روی گوشی‌های هوشمند عرضه کرده که تنها 14.5 دلار قیمت دارد.

به گزارش ایتنا از فارس، شرکت VingaJoy از عرضه شارژر بی‌سیم تازه‌ای به نام WC-1007 خبر داده که به مالکان گوشی‌های هوشمند سازگار با استاندارد Qi امکان می‌دهد تا تنها با پرداخت 14.5 دلار از این خدمات بهره بگیرند.
 
قدرت صفحه این شارژر بی‌سیم و خروجی آن برابر با یک آمپر بوده و از پرت یو.اس.بی نیز برای شارژ برخوردار است. این شارژر بی‌سیم همچنین سبک بوده و تنها 40 گرم وزن دارد. پایه عرضه شده همراه با این شارژر بی‌سیم آن را به منبع برق متصل کرده و از همین طریق فرایند شارژ آغاز می‌شود.
 

یک روکش خاص هم برای این شارژر بی‌سیم درنظر گرفته شده که از سرخوردن گوشی در حین شارژ جلوگیری می‌کند و امنیت تلفن همراه را تضمین می‌کند.

یک چراغ ال.ای.دی هم برای این شارژر بی‌سیم در نظر گرفته شده تا به محض تکمیل شارژ کاربر از این موضوع مطلع شود. البته طول این چراغ در طول شارژ شدن هم تغییر می‌کند.
کد مطلب: 57489
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام