۰
plusresetminus
جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۷

از آیفون 2020 چه می‌دانیم؟!

ایتنا - علیرغم اینکه تا رونمایی از آیفون‌های ۲۰۲۰ ، چیزی حدود ۱۴ ماه فاصله داریم اما بازار گمانه‌زنی‌ها و شایعات درباره این گوشی محبوب هر روز به گوش می‌رسند!
از آیفون 2020 چه می‌دانیم؟!


Refresh Rate در صفحه نمایش گوشی هوشمند، نشان می‌دهد که صفحه نمایش در هر ثانیه چند باز بروزرسانی می‌شود. برای نمونه، بیشتر گوشی‌های هوشمند فعلی (غیر از گوشی‌های گیمینگ) دارای نرخ ۶۰Hz هستند که به این معنی است که صفحه نمایش ۶۰ بار در هر ثانیه به روز رسانی می‌شود. اخیرا گزارش شده است که اپل به رفرش رِیت ۱۲۰Hz در آیفون‌های ۲۰۲۰ فکر می‌کند.

به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، پیش از این هم نرخ ۱۲۰Hz را در محصولات اپل دیده بودیم هر دو نسخه ۱۲.۹ اینچی و ۱۰.۵ اینچی iPad Pro که در سال ۲۰۱۷ منتشر شده اند، دارای صفحه نمایشی بودند که اپل آنها  ProMotion نامیده بود که فقط اصطلاح کوپرتینویی‌ها برای یک نمایشگر با نرخ به روز رسانی ۱۲۰Hz بود.

این تکنولوژی در آیپد پروهای سال گذشته هم مشاهده شد. با توجه به اینکه اپل در حال حاضر از یک نام تجاری خاصی برای این ویژگی استفاده می‌کند، می‌توانید انتظار داشته باشید که این شرکت از این نام برای آیفون هم استفاده کند. نمایشگر ProMotion برای صرفه جویی در مصرف باتری تصاویر ثابت را با نرخ به روز رسانی ۲۴Hz ، و ویدئو را با نرخ ۴۸Hz نشان می‌دهد.  از حالا تا آیفون‌های ۲۰۲۰ ، چیزی حدود ۱۴ ماه فاصله داریم.
کد مطلب: 57488
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای