۱
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۶

بازیابی اطلاعات هارد بعد از نصب ویندوز با EaseUS Data Recovery

ریکاوری اطلاعات حذف شده از هارد پس از نصب ویندوز ، بازیابی اطلاعات درایو های ویندوز پس از پریدن اطلاعات ، بازگردانی اطلاعات فلش و ریکاوری هارد اکسترنال
بازیابی اطلاعات هارد بعد از نصب ویندوز با EaseUS Data Recovery
---------------- رپرتاژ آگهی -----------------لپ تاپ خود را روشن می کنید مثل همیشه فایل صوتی جلسات کلاس های دانشگاه را که ضبط کرده اید به دسکتاپ منتقل می کنید تا بعدا به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. ویندوز لپ تاپ تان مدتی است که کارکرد همیشه خود را ندارد، کند شده و کمی شما را اذیت می کند شاید به خاطر انبوه نرم افزارهای ریز و درشت و شاید به خاطر بعضی بدافزارها که ناخواسته روی سیستم تان نصب شده اند این مشکل پیش آمده باشد. با این وجود رسیدگی به این موضوع را پشت گوش انداخته اید تا اینکه سرانجام اتفاقی که نباید، رخ می دهد و ویندوز دیگر بالا نمی آید.
تلاش می کنید با خود ویندوز، مشکل را برطرف کنید اما فایده ای ندارد و تنها راه چاره این است که این ویندوز دوباره نصب شود. وقتی ویندوز را دوباره نصب کنید کل اطلاعات درایو ویندوز که به طور معمول C می باشد پاک می شود این یعنی با فایل های صوتی جلسات کلاس ها که روی دسکتاپ و درایو C بودند هم باید وداع کنید و آخر ترم احتمالا باید دست به دامن همکلاسی ها شوید!
اکنون، هیچ چیزی مثل بازیابی اطلاعات هارد بعد از نصب ویندوز خوشحال تان نمی کند اگر می خواهید ببینید چطور می شود این کار را انجام داد حتما در ادامه ما را همراهی کنید.
 
بازیابی اطلاعات هارد حتی وقتی ویندوز عوض می شود

اشاره کردیم که اطلاعات هارد از درایوی که ویندوز روی آن نصب می باشد وقتی ویندوز را دوباره نصب کنید پاک می شود و اطلاعات دسکتاپ هم جزء همین فایل هاست. برای بازیابی اطلاعات هارد بعد از نصب ویندوز یک برنامه حرفه ای و کارآمد به شما معرفی می کنیم که هم کار کردن با آن به سهولت انجام می شود هم قدرت بالایی در ریکاوری فایل دارد این برنامه EaseUS Data Recovery نام دارد.

EaseUS Data Recovery برای بازیابی اطلاعات هارد
زمانی که ویندوز را دوباره نصب کردید قبل از اینکه هر کاری انجام دهید برنامه EaseUS Data Recovery را نصب کنید و در آن تعیین کنید که درایو ویندوز را اسکن کرده تا اطلاعات قبلی را ریکاوری کند. توجه داشته باشید که هر چه فایل کمتر روی درایو ویندوز بریزید شانس بازیابی فایل های پاک شده قبلی بیش از پیش خواهد بود. بنابراین از ریختن فایل های متفرقه روی درایو ویندوز تا پایان کار ریکاوری خودداری کنید.

بعد از نصب ویندوز چقدر از فایل ها را می توان ریکاوری کرد؟
این موضوع بستگی به حجم و نوع ویندوز شما و اینکه چقدر فایل جدید دوباره روی سیستم ریخته باشید دارد. البته خبر خوب این است که که بقیه درایوهای هارد شما اگر هنگام نصب ویندوز آنها را فرمت نکرده باشید. به طور کامل دست نخورده باقی می مانند. هر چند اگر درایوهای هارد را فرمت هم کرده باشید باز هم نرم افزار EaseUS Data Recovery توانایی بازگردانی اطلاعات حذف شده آنها را دارد.

آیا محدودیتی در نوع فایل های حذف شده وجود ندارد؟
برنامه EaseUS Data Recovery بازه گسترده ای  از فرمت های صوتی، تصویری، متنی و... را پشتیبانی می کند و از این نظر نگرانی ای بابت نوع فایل حذف شده وجود ندارد به عبارتی می شود گفت هر فایلی که حذف شده باشد نرم افزار شرکت EaseUS می تواند آن را بازیابی کند.
 
آموزش بازیابی آهنگ حذف شده به کمک EaseUS Data Recovery

مرحله اول:  به سایت EaseUS بروید و نسخه آخر نرم افزار EaseUS Data Recovery را به صورت مجانی دانلود کنید.

 


مرحله دوم:  مسیری که فایل قبلا در آن وجود داشته را به برنامه بدهید. مثلا اینجا فایل قبلا در سطل بازیافت بوده اما از Recycle Bin هم حذف شده است. پس سطل بازیافت را انتخاب می کنیم.
 مرحله سوم:  تا پایان جستجوی فایل های پاک شده شکیبا باشید و اجازه دهید عملیات به طور کامل انجام گیرد.
 


مرحله چهارم : وقتی سرچ به پایان رسید فایلی که قرار است بازیابی شود را انتخاب کنید و گزینه ریکاور را برگزینید. سپس محل ذخیره سازی آن از شما پرسیده می شود و بعد می توانید فایل بازیابی شده خود را ببینید.
 
به این شکل شما می توانید ظرف مدت کوتاهی به ریکاوری فایل های از بین رفته خود بپردازید برای گرفتن آخرین ورژن نرم افزار EaseUS Data Recovery همیشه به سایت رسمی شرکت EaseUS رجوع کنید.
 
 
کد مطلب: 57469
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما


سيّد دلبر
feedback
Iran, Islamic Republic of
Stellar Data Recovery Professionalفقط برنامه
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام