۰
plusresetminus
يکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱

حفره مرموز بر روی نمایشگر گوگل پیکسل چهار؛ آیا یک فناوری جدید در راه است؟

ایتنا- تصاویر منتشر شده در توییتر حاکی از آن هستند که بدنه جلویی تلفن‌های همراه هوشمند سری پیکسل 4 میزبان فضای بزرگی برای اجزای نامشخصی است.
حفره مرموز بر روی نمایشگر گوگل پیکسل چهار؛ آیا یک فناوری جدید در راه است؟
تصاویر منتشرشده در توییتر حاکی از آن هستند که بدنه جلویی تلفن‌های همراه هوشمند سری پیکسل 4 میزبان فضای بزرگی برای اجزای نامشخصی است.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی gizmodo، تصاویر منتشر شده در توییتر پنل جلویی یا محافظ صفحه‌ نمایش خط تولید پیکسل 4 را به نمایش درمی‌آورند.
این تصاویر نشان از آن دارند که بدنه جلویی این تلفن‌های همراه هوشمند دارای حفره‌های متعددی هستند که به‌احتمال‌ زیاد، جایگاه دوربین جلویی دوگانه، حس‌گر تشخیص چهره، اسپیکر و حسگر رادار “Project Soli” هستند.

بر اساس گزارش‌ها این حسگر برای کارهای مختلفی از قبیل کنترل مبتنی بر حرکات بدن در هنگام رانندگی تا مدل‌های تعاملی جدید برای دستیار هوشمند گوگل را شامل می‌شود.

با این‌ حال وجود این حسگر در این سری از تلفن‌های همراه گوگل تائید نشده است و احتمالات دیگر برای حفره رمزآلود موجود در پنل این دستگاه‌ها از جمله وجود حسگری برای تقلید قابلیت‌های True Tone کمپانی اپل است.
بر اساس گزارش‌ها، حاشیه‌های صفحه نمایش پیکسل 4 نسبت به رقبای آن یعنی اس 10 پلاس و وان پلاس 7 پرو فضای زیادی را اشغال کرده است، اما فضای ناچ این همراه هوشمند به نسبت نسخه‌های قبلی بسیار کمتر شده است.
 

همچنین تفاوت اندازه میان پیکسل 4 و پیکسل 4 XL نیز در این تصاویر افشا شده است و تفاوت زیادی در طول و عرض این دو دستگاه وجود دارد.
ابعاد کلی پیکسل 4 به میزان  147.0 x 68.9 x 8.2 میلیمتر تخمین زده شده است و برجستگی دوربین آن نیز 9.3 میلی‌متر است. این ارقام با ابعاد 4 XL به میزان 160.4 x 75.2 x 8.2 میلیمتر مقایسه می‌شود.
 
گوگل در حال حاضر تصاویری را از بدنه پشتی این سری از تلفن‌های همراه خود عرضه کرده است که تائید کننده وجود برآمدگی ویژه‌ای برای دوربین دوگانه این دستگاه است.
به نظر می‌رسد که گوگل برای ارائه قابلیت‌های حالت پرتره، حالت دید شب کم‌نور و زوم سوپر رزولوشن خود به روش‌های نرم‌افزاری تکیه کرده است.

همچنین افزودن سخت‌افزار بیشتر به قابلیت‌های تصویربرداری این تلفن‌های همراه جدید موجب پیشرفت‌های زیادی در این رابطه شده است.
 
کد مطلب: 57443
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام