۰
plusresetminus
يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۹

مدیر عامل گپ: تحریم‌های داخلی ترسناک‌تر از تحریم‌های خارجی است!

ایتنا - روز دوم الکامپ تهران و در یک نشست خبری، مدیرعامل پیام رسان گپ در مورد اهداف و چالشهای این شرکت با خبرنگاران گفتگو کرد.
مدیر عامل گپ: تحریم‌های داخلی ترسناک‌تر از تحریم‌های خارجی است!
به گزارش ایتنا‏، مهدی انجیدنی مدیر عامل پیام رسان داخلی گپ در این نشست خبری در مورد آخرین وضعیت فعالیت این پیام‌رسان گفت: هدف گپ با داشتن بیش از ۳ میلیون کاربرفعال، ارائه زیرساختهای مناسب به تمامی ارائه دهندگان کسب و کار است. وی ادامه داد: گپ پوشش نیازهای خدمات اجتماعی کسب و کارهای بزرگ و سازمانها را در طرح تجاری خود دارد.
به گفته وی، اخیرا گیم سنتر پیام رسان گپ راه اندازی شده که ارائه خدمات با سرعت بیشتر و هزینه کمتر توسط ارائه دهندگان بازی به کاربران خارجی و داخلی را فراهم می کند.
انجیدنی از سرمایه گذاری مشترک با اپراتور ایرانسل و شرکت ام‌تی‌ان آفریقای جنوبی خبر داد و گفت: طی تفاهمی در دو کشوری که ام‌‌تی‌ان حضور دارد فعالیت را آغاز کرده ایم.

مدیرعامل پیام رسان گپ ادامه داد: نسخه اینترنشنال گپ در سراسر دنیا در دسترس است و بقیه کشور ها به دنبال خرید لایسنس هستند که پیام رسان داخلی خود را برای اهداف تجاری خود داشته باشند. وی خاطر نشان کرد: پیام رسان گپ دارای دو برند شامل گپ و ویدا بوده که هر دو فعال هستند و در کشورهایی که با تحریم های ایران مشکل دارند با برند انگلیسی ویدا و در کشورهایی که با تحریم‌های ایران مشکلی ندارند با برند گپ حضور داریم. وی گفت: بیش از ۱۲ سال است که در انگلستان دفتر داریم.

انجیدنی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در مورد مسدود شدن حساب اصلی پیام رسان گپ گفت: بیست روز پیش با یک کارت سرقتی از درگاه گپ خرید اینترنتی انجام شده بود و به دلیل این تخلف حساب گپ مسدود شد که این امر کسب و کار های فعال روی گپ را با مشکل مواجه کرد، پس از آن طی مذاکراتی مسدودی کامل به مسدودی تا حد مبلغ تخلف کاهش پیدا کرد، اما مشکل هنوز برطرف نشده است.
وی خاطرنشان کرد: ۱۰ هزار کسب و کار استارت آپی در قالب بات به مشتریان خود روی گپ سرویس می دهند. او در پاسخ به سوالی درباره اعتماد ایرانی‌ها به پیام رسان های داخلی، گفت: حضور ۳۰ میلیون کاربر ایرانی در پوسته های فارسی تلگرام، در حالی که دولت عملا اعلام کرد این پوسته‌ها متعلق به سازمان های امنیتی کشور هستند و حضور بیست میلیون نفر در روبیکا نشان می‌دهد که باید روی این سوال که اساسا سرویس‌های ایرانی با چالش اعتماد مواجه هستند یا خیر تامل کرد.

وی گفت: وقتی کار خود را آغاز کردیم، اصلا تلگرامی وجود نداشت و قرار نبود جای کسی بنشینیم، از ابتدا یک زیرساخت تجاری بودیم که نمونه داخلی آن وجود نداشت، بنابراین چه تلگرام یا واتس‌آپ باشند یا نباشند، در کشور به یک پلتفرم بومی برای پوشش خدمات اجتماعی کسب و کارها و ارایه زیرساخت به کسب و کارها نیاز داریم.
 
 
کد مطلب: 57439
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام