d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - بازدید معاون اقتصادی رییس جمهور از الکامپ
۰
plusresetminus
يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۱

بازدید معاون اقتصادی رییس جمهور از الکامپ

ایتنا - معاون اقتصادی رئیس جمهور بعد از ظهر شنبه با حضور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) و نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید بازدید کرد.
به گزارش ایتنا، دکتر محمد نهاوندیان در دیداری که 2 ساعت به طول انجامید، ضمن بازدید از غرفه های مختلف این دو نمایشگاه در گفت و گو با جوانان کارآفرین و فعالان حوزه کسب و کار های نوپا و تجارت الکترونیک با روند فعالیت این افراد، اشتغالزایی مشاغل نوپا و تولید محصولات آنان آشنا شد و با شنیدن مشکلاتشان برای رفع موانع تولید استارتاپ ها قول همکاری و مساعدت داد.

در این دیدارها، جوانان تولید کننده محصولات داخلی و فعالان حوزه اقتصاد دیجیتال و کسب و کار های نوپا با بیان مهم‌ترین دغدغه ها ،درخواست‌ها و پیشنهادهای حوزه کاری خود، چالش ها و راهکارهای ساخت داخل در بخش صنعت،نقش کارگزاران تبادل فناوری در رونق تولید،نقش صندوق های حمایتی و روش های نوین تامین مالی برای ساخت داخل و تشریح ظرفیت های داخلی و حداکثر استفاده از توان ساخت داخل را مطرح کردند.

به گزارش ایتنا بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ از دیروز آغاز شده و تا 30 تیرماه امسال، برای پنجمین سال متوالی به تولیت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار خواهد شد.
 
کد مطلب: 57426
برچسب ها: الکامپ
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام