۰
plusresetminus
يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۸

عرضه آیفون‌های 5G در سال 2020

ایتنا - هنوز تا عرضه نسخه جدید آیفون‌ها ده ماه زمان داریم اما بااین‌وجود شایعاتی از این دستگاه‌ها به گوش می‌رسد که از طراحی بدون ناچ، فناوری فیس آی دی به‌روز شده و خط تولید تمام OLED آن‌ها خبر می‌دهد. گزارش‌های به دست آمده از مینگ- چی کو به‌عنوان تحلیل اپل نیز خبر از آن دارد که این کمپانی در تلفن‌های همراه جدید خود از فناوری آنتن LCP به نفع فناوری PL اصلاح‌شده کناره‌گیری خواهد کرد. این امر می‌تواند منجر به بهبود نرخ بازده و ساده‌سازی فرایند تولید شود.
عرضه آیفون‌های 5G در سال 2020
آیفون‌های نسل جدید اپل به فناوری آنتن جدیدی را مجهز خواهند شد که آن‌ها را برای ورود دستگاه مجهز به فناوری 5G در سال 2020  آماده خواهد کرد.
 
به گزارش ایتنا از وب سایت خبری تحلیلی theinquirer، هنوز تا عرضه نسخه جدید آیفون‌ها ده ماه زمان داریم اما بااین‌وجود شایعاتی از این دستگاه‌ها به گوش می‌رسد که از طراحی بدون ناچ، فناوری فیس آی دی به‌روز شده و خط تولید تمام OLED آن‌ها خبر می‌دهد. گزارش‌های به دست آمده از مینگ- چی کو به‌عنوان تحلیل اپل نیز خبر از آن دارد که این کمپانی در تلفن‌های همراه جدید خود از فناوری آنتن LCP به  نفع فناوری PL اصلاح‌شده کناره‌گیری خواهد کرد. این امر می‌تواند منجر به بهبود نرخ بازده و ساده‌سازی فرایند تولید شود.
 
کو دراین‌باره اعلام کرده است که فناوری LCP نسبت به رقبای خود شکننده‌تر است و موجب بروز مشکلاتی در نرخ بازدهی می‌شود. این در حالی است که آنتن PL اصلاح‌شده می‌تواند به‌اندازه  LCP مؤثر واقع شود. بر اساس پیش‌بینی‌های او اپل با 5 تأمین‌کننده برای تجهیز تلفن‌های همراه جدید خود به فناوری PL اصلاح‌شده مذاکره خواهد کرد و درنهایت از 4 عدد از 6 آنتن به‌کاررفته در این پرچم‌داران را به این فناوری مجهز خواهد ساخت.
 
 
 
البته تمامی این اخبار برای کاربران نهایی اندکی خسته‌کننده است و آن‌ها به‌احتمال بسیار زیاد تغییر چشم‌گیری را در سیستم ارتباطی تلفن همراه خود شاهد نخواهند بود. بااین‌حال هر دو فناوری LCP و PL اصلاح‌شده در ورود فناوری 5G مؤثر خواهند بود و شایعات حاکی از آن هستند که اپل اولین تلفن همراه مجهز به فناوری 5G خود را در سال 2020 به بازار عرضه خواهد کرد.
 
بر اساس این شایعات، اپل در حال حاضر کمپانی اینتل را به‌عنوان تأمین‌کننده مودم‌های 5G خود انتخاب کرده و با این کمپانی همکاری‌هایی را آغاز کرده است. باید منتظر بود و دید که تا آن زمان چه سرنوشتی برای آیفون‌ها رقم خواهد خورد.
 
کد مطلب: 57417
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام