۱
plusresetminus
پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۹
در جستجوی موجود فضایی

بیش از یک‌میلیون نفر به دنبال کشف موجودات فضایی‌ منطقه 51

ایتنا- اگر در طول هفته گذشته اخبار جهان را مطالعه کرده باشید، با موضوع حمله برای یافتن موجودات فضایی در منطقه 51 روبرو شدهاید ولی ماجرا از چه قرار است؟ فیس‌بوک به‌تازگی از علاقه عموم برای یافتن حقیقت در رابطه با بشقاب‌پرنده‌ها سو استفاده کرده و با ترتیب حقه اینترنتی جدید، 1.2 میلیون نفر را گرفتار کرد است.
بیش از یک‌میلیون نفر به دنبال کشف موجودات فضایی‌ منطقه 51
اگر در طول هفته گذشته اخبار جهان را مطالعه کرده باشید، با موضوع حمله برای یافتن موجودات فضایی در منطقه 51 روبرو شده‌اید ولی ماجرا از چه قرار است؟  فیس‌بوک به‌تازگی از علاقه عموم برای یافتن حقیقت در رابطه با بشقاب‌پرنده‌ها سو استفاده کرده و با ترتیب حقه اینترنتی جدید، 1.2 میلیون نفر را گرفتار کرد است.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  cnet، حقیقی بودن بشقاب‌پرنده‌ها و نگهداری از موجودات فضایی منطقه 51 در بیابان نوادا سؤالی است که برای سال‌ها ذهن بشر را درگیر خود کرده است.
 
منطقه 51 در واقع ناحیه‌ای در 150 کیلومتری لاس‌وگاس است که به دلیل انجام آزمایش‌ها و عملیات نظامی ارتش ایالات‌متحده به‌شدت از آن حافظت می‌شود و ورود افراد غیرنظامی به آن اکیداً ممنوع است. همین محافظت شدید موجب شده است که برخی در رابطه با نگه‌داری موجود فضایی و بشقاب‌پرنده‌ها در این مکان گمانه‌زنی کنند.
 
 
 
 در همین راستا کمپانی فیس‌بوک پروژه غیرواقعی جدیدی را ترتیب داده است که شور و هیجان زیادی را در فضای مجازی بپا کرده است. هدف از این پروژه هجوم میلیونی به این منطقه و پرده‌برداری از رازهای ارتش آمریکا رابطه با فضایی‌ها تعریف شده است. باوجود موضع‌گیری شدید نیروی هوایی ایالات‌متحده نسبت به این رخداد، 1.5 میلیون نفر از سراسر دنیا برای شرکت در آن ثبت‌نام کرده‌اند. علاوه بر این 1.1 میلیون نفر نیز علاقه خود را برای شرکت در این رخداد اعلام کرده‌اند.
 
مدیر این پروژه از در رابطه باهدف این رخداد توضیح داده است که:« همه ما در منطقه 51 جمع می‌شویم و ورودمان را هماهنگ می‌کنیم. اگر بتوانیم با سرعت ناروتو بدویم، می‌توانیم سریع‌تر از گلوله‌های آن‌ها حرکت کنیم.» لازم به ذکر است که ناروتو به شخصیت اصلی سری انیمه های ناروتو اشاره دارد.
 
به‌این‌ترتیب میلیون‌ها کاربر فیس‌بوک از سراسر جهان گرفتار این حقه اینترنتی شده واقعا باور کرده‌اند که فیس‌بوک با جمعیت میلیونی آن‌ها قصد حمله به این پایگاه نظامی را دارد. حتی نیروی هوایی ارتش ایالات‌متحده نیز این حقه را باور کرده است و با انتشار بیانیه‌ای خواستار عقب‌گرد از این تصمیم شده است.
 
کد مطلب: 57405
برچسب ها: ناسا
مرجع : www.cnet.com
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير