۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۱

مایکروسافت به کسب‌ و کار کتاب‌های الکترونیکی خود پایان خواهد داد

ایتنا- مایکروسافت تصمیم دارد که در چند روز آینده کتاب‌های الکترونیکی‌اش را از دستگاه‌های مشتریان حذف کند. البته این اقدام مایکروسافت با جبران خسارات مشتریان همراه خواهد بود.
مایکروسافت به کسب‌ و کار کتاب‌های الکترونیکی خود پایان خواهد داد
شرکت مایکروسافت تصمیم دارد که در چند روز آینده کتاب‌های الکترونیکی‌اش را از دستگاه‌های مشتریان حذف کند.
البته این اقدام مایکروسافت با جبران خسارات مشتریان همراه خواهد بود.
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی cnet، روزبه‌روز به پایان زمان خواندن کتاب‌های الکترونیکی خریداری‌ شده در مایکروسافت استور نزدیک می‌شویم. کاربران تنها زمان کوتاهی فرصت دارند تا خواندن این کتاب‌های الکترونیکی را تمام کنند، زیرا مایکروسافت قصد دارد تا به‌زودی کتاب‌های الکترونیکی خود را با بازگرداندن تمامی هزینه‌های پرداخت‌شده به مشتریان، پاک کند.
 
 
البته شرکت مایکروسافت هنوز زمان قطعی مورد نظر برای حذف این کتاب‌های الکترونیکی را اعلام نکرده است، اما این شرکت در اوایل ماه آوریل این تصمیم خود را به‌صورت رسمی اعلام کرد و از آن زمان فروش کتاب‌های الکترونیکی خود را متوقف کرد.

به‌ این‌ ترتیب باید انتظار داشته باشید که در چند روز آینده دیگر کتاب‌های الکترونیکی خریداری‌ شده از مایکروسافت را در دستگاه خود نبینید.
 
علاوه بر این، بهتر است هشیار باشید که یادداشت‌های درون کتاب‌های شما نیز با آنها حذف خواهند شد.
با این حال اگر تا قبل از تاریخ 2 آوریل در کتاب‌های خود نشانه‌گذاری کرده باشید، حساب مایکروسافت شما برای جبران این خسارت افزون بر قیمت کتاب، اعتباری برابر با 25 دلار دریافت خواهد کرد.
 
 
کد مطلب: 57194
برچسب ها: مایکروسافت
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام