۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۵
در آپدیت گوگل مپ؛

پیش‌بینی ترافیک با نقشه گوگل

ایتنا -آپدیت جدید «گوگل مپس» میزان شلوغی قطار شهری، مترو و اتوبوس را پیش بینی می‌کند. این ویژگی با توجه به اطلاعات جمع آوری شده از کاربران به روز می‌شود.
پیش‌بینی ترافیک با نقشه گوگل

اپلیکیشن «گوگل مپس» اکنون با آپدیت جدید خود می‌تواند میزان شلوغی اتوبوس یا قطار مترو را پیش بینی کند.
هنگامیکه فرد مقصد خود را در این اپلیکیشن جستجو می کند پیش بینی میزان شلوغی این وسایل نقلیه عمومی نیز در آن ظاهر می شود. این ویژگی با توجه به اطلاعات و رتبه بندی کاربران دیگر به روز می شود. بنابراین حتی ممکن است هنگامیکه کاربر در حال تردد با این وسایل نقلیه است، اپلیکیشن درباره میزان شلوغی اتوبوس، مترو یا قطار شهری از او سوالاتی بپرسد.

به گزارش ایتنا از مهر، تیم پشتیبانی گوگل مپس در یک پست وبلاگی نوشته‌اند: هیچ چیزی بدتر از آن نیست که در آب و هوای گرم در یک وسیله نقلیه عمومی شلوغ گیر بیفتید. ما قابلیت پیش بینی میزان شلوغی حمل و نقل را ارائه کردیم تا کابران بتوانند میزان جمعیت حاضر در یک اتوبوس، قطار یا مترو را رصد کنند. به این ترتیب کاربر می تواند با اطلاع از میزان شلوغی وسایل نقلیه عمومی درباره مسیر خود تصمیم بگیرد.

علاوه بر آن در جدیدترین آپدیت های این اپلیکیشن کاربران می توانند به اطلاعات میزان ترافیک و مدت زمان دیرکرد قطار یا اتوبوس نیز دسترسی یابند. علاوه بر آن مدت زمان دقیق سفر با توجه به شرایط ترافیکی در مسیر مشخص می شود.
کد مطلب: 57155
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام