۰
plusresetminus
سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۶
به زودی

استفاده آفلاین از گوگل درایو در کروم

ایتنا - در شرایطی که استفاده از خدمات کلود مستلزم اتصال به اینترنت است، گوگل قصد دارد تغییراتی در خدمات کلود درایو خود ایجاد کند تا کاربران مرورگر کروم از آن در حالت آفلاین استفاده کنند.
استفاده آفلاین از گوگل درایو در کروم


به گزارش ایتنا از فارس، فعلا این خدمات به طور آزمایشی در حال بررسی است تا کاربران بتوانند در حالت آفلاین هم برای ذخیره سازی فایل‌های پی‌دی‌اف، تصاویر، اسناد آفیس و دیگر داده‌ها بر روی گوگل درایو اقدام کنند.

هنوز مشخص نیست آیا در آینده این خدمات در دسترس کاربران سایر مرورگرها هم قرار می‌گیرد یا قرار است تنها کاربران مرورگر کروم گوگل بتوانند به طور دائمی از خدمات یادشده استفاده کنند.

بعد از فعال شدن این خدمات گزینه‌ای در بخش تنظیمات سرویس درایو اضافه خواهد شد تا افراد بعد از لاگین کردن با فعال نمودن آن بتوانند در صورت عدم اتصال به اینترنت هم داده‌های خود را در گوگل درایو ذخیره کنند و تمامی فایل‌های یادشده بعد از اتصال به اینترنت به طور خودکار در فضای کلود ذخیره می‌شود.

خدمات یادشده فعلا با سیستم عامل کروم گوگل هم سازگاری ندارد، اما  قرار است در آینده گوگل تغییراتی برای ایجاد سازگاری در این زمینه هم ایجاد کند.
کد مطلب: 57093
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام