۰
plusresetminus
شنبه ۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷

آغاز نسخه آزمایشی هسته لینوکس روی ویندوز

ایتنا- مایکروسافت نسخه جدید ویندوز 10 را برای اعضای برنامه بتای اینسایدر عرضه کرده و شروع به کار با آن را نیز بلاگ خود اعلام کرده است.
آغاز نسخه آزمایشی هسته لینوکس روی ویندوز
شرکت مایکروسافت نسخه جدید ویندوز 10 را برای اعضای برنامه بتای اینسایدر عرضه کرده و شروع به کار با آن را نیز بلاگ خود اعلام کرده است.
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، همان‌طور که مایکروسافت قول داده بود، ورژن جدیدی از سیستم عامل ویندوز 10 را برای اعضای برنامه بتای اینسایدر خود عرضه کرد که شامل ساب سیستم ویندوز برای لینوکس 2 است.

این ورژن ویندوز 10 درست در ماه گذشته در همایش Build رونمایی شد و فناوری به‌کاررفته در آن عملکرد سریع‌تری را نسبت به نمونه نمایش داده شده در شبیه‌ساز قبلی عرضه خواهد کرد.
 
 لینوکس بر روی ویندوز
 
یکی از بلاگ‌های کمپانی مایکروسافت به نام Command Line اطلاعات بیشتری را در رابطه با نحوه کار با این ورژن عرضه کرده است، اما برای بنچ‌مارک‌های دنیای واقعی باید منتظر به‌روزرسانی و تعامل تسترها با آن به کمک نسخه‌هایی از لینوکس باشید که یا بارگیری جانبی شده‌اند یا از طریق ویندوز استور نصب‌شده‌اند.
 
کریگ لوون در این رابطه نوشته است که: «انتظار به پایان رسیده است و WSL2 برای ویندوز اینسایدرز عرضه شده است، شما می‌توانید تمامی اطلاعات در رابطه با نحوه شروع کار با آن را در پست بلاگی ما در لینک https://t.co/IMjUqcFWA6 به دست بیاورید.»
 
به این ترتیب باید منتظر ماند و دید که چطور امکان استفاده از این هسته بر روی سیستم عامل رقیب مهیا شده و تا چه اندازه باید روی کارایی این سیستم حساب باز کرد.
 
کد مطلب: 56970
نام شما
آدرس ايميل شما

شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر