۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴

حمله حامی حقوق حیوانات به سخنرانی جف بزوس

ایتنا- جف بزوس به‌عنوان مدیر ارشد اجرایی و پایه‌گذار آمازون در طی سخنرانی خود با یک حامی حقوق حیوانات وارد درگیری کوتاهی شد.
حمله حامی حقوق حیوانات به سخنرانی جف بزوس
جف بزوس به‌عنوان مدیر ارشد اجرایی و پایه‌گذار آمازون در طی سخنرانی خود با یک حامی حقوق حیوانات وارد درگیری کوتاهی شد.
 
به گزارش ایتنا به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی theinquirer، در طی مصاحبه‌ای که در رابطه با روبات‌ها و هوش مصنوعی در کنفرانس re:MARS آمازون در حال برگزاری بود، یکی از معترضین بدون به روی استیج رفت و از او در رابطه با وضعیت مرغ‌ها سوال کرد. این معترض در این رابطه اظهار داشت که:« من در مزارع پرورش مرغ آمازون شاهد سو استفاده از حیوانات بودم.»
 
بااین‌حال پلیس امنیت به‌سرعت وارد عمل شد و این معترض را درحالی‌که فریاد می‌زد:« تو ثروتمندترین مرد این کره هستی، تو می‌توانی به حیوانات کمک کنی، تو می‌توانی به محیط‌زیست کمک کنی» از روی استیج به پایین آورد.
 
 
 
اولین اقدام بزوس بعدازاین اتفاق این بود که از مصاحبه‌کننده بپرسد که« آیا پاسخی به این کارداری؟» و موجب خنده حضار شود. بااین‌وجود بحث به میان آمده پیگیری نشد و روی سخن به سمت موضوعات اصلی مانند برنامه ماهواره اینترنتی آمازون، ساختار موردنیاز برای سفر فضایی و پیشنهاد او برای کارآفرینان بازگشت.
 
البته بسیاری از وب‌سایت‌ها که در رابطه با حقوق حیوانات فعالیت می‌کنند از این متعرض 30 ساله حمایت کردند و شرایط مزارع مرغداری آمازون را مغایر با حقوق حیوانات دانستند اما بااین‌وجود فرد معترض به‌سرعت شناسایی و به جرم ورود غیرمجاز دستگیر شد.
 
کد مطلب: 56884
برچسب ها: جف بزوس آمازون
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام