۰
plusresetminus
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰

راه‌حل مشکل دانلود اپلیکیشن‌های اندرویدی از پلی‌استور

ایتنا - اگر شما نیز با مشکل بسیاری از کاربران گوشی‌های اندرویدی به هنگام دانلود اپلیکیشن‌های موجود در فروشگاه گوگل پلی استور روبرو هستید، قادر خواهید بود با مراجعه به تنظیمات گوشی این مشکل را برطرف کنید.
راه‌حل مشکل دانلود اپلیکیشن‌های اندرویدی از پلی‌استور

بدون شک بسیاری از کاربران گوشی‌های هوشمند اندرویدی به هنگام دانلود اپلیکیشن موردنظر خود در فروشگاه آنلاین و اینترنتی گوگل پلی استور با صحنه Download pending مواجه شده‌اند که بعد از ساعت‌ها انتظار نیز از بین نمی‌رود و تغییر وضعیت نمی‌دهد. در این مواقع بسیاری از آنها گوشی خود را خاموش می‌کنند، اینترنت خود را ریست می‌کنند و بسیاری دیگر از کارهای توصیه شده از سوی سایر کاربران را انجام می‌دهند که متأسفانه در بسیاری از موارد این مشکل برطرف نمی‌شود و در نهایت موجب می‌شود کاربران از دانلود اپلیکیشن موردنظر خود صرف نظر کنند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، کارشناسان فعال در حوزه فناوری در وب سایت innovative به کاربران توصیه کرده‌اند که در صورت مواجهه با چنین مشکلی، به تنظیمات (setting) گوشی خود مراجعه کرده و در بخش اپلیکیشن‌ها (Apps) به قسمت All رفته و بر روی گوگل پلی استور (Google Play Store) کلیک کنند. با ورود به بخش حافظه ذخیره سازی این اپلیکیشن ( storage)، بر روی Clear Data و Clear Cache ضربه بزنند تا بعد از خروج، بتوانند وضعیت دانلود اپلیکیشن‌های خود در پلی استور را از حالت pending درآورده و به راحتی برنامه‌های اندرویدی موردنظر خود را دانلود و نصب کنند.

این مشکل در صورتی که کاربران به صورت دقیق تمامی مراحل ذکر شده در بالا را طی کرده و انجام دهند، برطرف خواهد شد.
کد مطلب: 56810
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای