۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۸

مشکلات ایسوس در انگلیس به‌واسطه برگزیت

ایتنا- به‌تازگی یکی از مشتریان ایسوس زنفون 6 از تأخیر در عرضه این تلفن همراه هوشمند به دلیل برگزیت خبر داد اما این کمپانی ادعای یادشده را رد کرد.
مشکلات ایسوس در انگلیس به‌واسطه برگزیت
 به‌تازگی یکی از مشتریان ایسوس زنفون 6 از تأخیر در عرضه این تلفن همراه هوشمند به دلیل
برگزیت خبر داد اما این کمپانی ادعای یادشده را رد کرد.
 
به گزارش ایتنا به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی theinquirer، یکی از مشتریان زنفون 6 برای ردیابی تلفن همراه جدیدی که از وب‌سایت ایسوس خریداری کرده بود با این مرکز تماس گرفت و جوابی که دریافت کرد حاکی از آن بود که: «ما می‌توانیم تائید کنیم که پیش‌فروش این تلفن همراه در تاریخ 17 مه 2019 برای بازار  انگلستان عرضه شده است و موجودی آن برای انگلستان محفوظ ولی محدود است. زمان تحویل به‌زودی اعلام می‌شود و پیشنهاد می‌کنیم که در اواخر هفته آینده به صفحه فروش وب‌سایت سر بزنید.»
 
این فرد اعلام کرده است که تلفن همراهی که قصد خریداری آن را داشت برای عرضه فوری علامت‌گذاری شده بود، اما هنوز از این مرحله فراتر نرفته است.
ظاهرا بخش خدمات مشتریان به او گفته است که از زمانی که برگزیت اتفاق افتاده است، انگلستان به‌عنوان بازاری جداگانه در نظر گرفته شده است. سپس به او پیشنهاد شده که پیش‌خرید خود را کنسل کند تا کارمندان ایسوس بتوانند تلفن همراهی را از موجودی بازار اروپا برای او ارسال کنند.
 
 
 
در رابطه با علت بروز این مشکل از ایسوس سوال شده است و مقامات این کمپانی اعلام کرده‌اند که هیچ ارتباطی میان جایگاه فعلی بریتانیا در جدایی از اتحادیه اروپا و عرضه زنفون 6 در انگلستان وجود ندارد.همچنین سخنگوی این کمپانی افزود:« تاریخ عرضه ایسوس زنفون 6 به‌زودی در دسترس خواهد بود.»
 
با این‌ حال چیزی که روشن است این است که ایسوس زنفون 6 اندکی دیرتر به دست انگلیسی‌ها می‌رسد و هنوز مشخص نیست که آنها چه زمانی دستگاهشان را دریافت خواهند کرد.
احتمال این وجود دارد که تلفن‌های سفارش داده شده از این کشور با توجه به قوانین جدید در کانتینرهای حمل خود در جایی گیر کرده باشند و به‌زودی به این کشور خواهند رسید.
 
کد مطلب: 56797
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام