۰
plusresetminus
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰

جزئیات به‌روزرسانی iOS 13 شرکت اپل

ایتنا- جزئیات به‌روزرسانی iOS 13 شرکت اپل که قرار است به زودی به بازار عرضه شود، منتشر شد. گزارش‌ها نشان می‌دهد که این نسخه به صورت رسمی در ماه ژوئن عرضه خواهد شد.
جزئیات به‌روزرسانی iOS 13 شرکت اپل
شرکت اپل پیش‌بینی کرده است که در ماه ژوئن به طور رسمی از نسخه جدید پلتفرم iOS ، سیستم عامل گوشی‌های آیفون، رونمایی خواهد کرد.
این به‌روزرسانی، عنوان iOS 13 را به خود اختصاص داده است و اکنون به لطف اطلاعاتی که منتشر شده است و منابع آگاهی همچون بلومبرگ که از این اطلاعات کاملاً آگاه هستند، می‌توان تا حدودی به خصوصیات این سیستم عامل جدید پی برد.

به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از اوبرگیزمو، وقتی با دقت به 12 iOS می‌نگریم، می‌بینیم که تمرکز شرکت اپل در آن نسخه روی بهبود کیفیت و ساختار کلی iOS بوده است. دلیل این تمرکز هم انتقادات فراوانی بود که به خاطر نسخه 11 iOS به شرکت اپل شد.
این شرکت با توجه به آن انتقادات، به این نتیجه رسید که بهتر است روی کیفیت سیستم عامل خود کار کند تا بتواند رضایت کاربران خود را فراهم کند.
 
تحلیلگران و کارشناسان انتظار دارند که تغییراتی در iOS 13 مشاهده شود و این نسخه بتواند کاربران خود شگفت‌زده کند. منابع آگاه اعلام کردند که در ورژن جدید این سیستم عامل حالت تاریک (همان حالتی که گوگل به اندروید Q اضافه کرد) به چشم می‌خورد.
 

قرار است که در iOS 13، ویجت‌ها مجدداً طراحی شوند، انیمیشن‌های جدیدی در این نسخه دیده شود و کم بودن سرعت آیفون‌ها و آی‌پدهای قدیمی در این نسخه جبران شود.
در این بین گزارش دیگری توجه کارشناسان را جلب کرد. در این گزارش آمده است که این نخستین باری است که صفحه کلید iOS به‌روزرسانی می‌شود.
 
شایعات دیگری مبنی بر اضافه شدن قابلیتی شبیه به سوایپ کردن‌ به iOS 13 شنیده می‌شود. به این معنی که کاربران دیگر مجبور نیستند روی کلیدهای خاص بزنند، بلکه می‌توانند با سوایپ کردن در صفحه کلید کار خود را سریع‌تر انجام دهید.
منظور از سوایپ کردن، کشیدن انگشت از چپ به راست یا برعکس است.
 
کد مطلب: 56764
برچسب ها: iOS13 اپل
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام