۰
plusresetminus
شنبه ۹ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۸

بازاریابی موثر و موفق یک استارتاپ فعال در زمینه هوش مصنوعی

ایتنا- هیچ استارتاپی به راحتی رشد نمی‌کند. همیشه رشد نیاز به تلاش فراوان دارد. نقش بازاریابی در موفقیت یک کسب وکار قابل چشم‌پوشی نیست. در این مطلب چند راه موثر برای موفقیت یک استارتاپ فعال در زمینه هوش مصنوعی در حوزه بازاریابی بیان می‌شود.
بازاریابی موثر و موفق  یک استارتاپ فعال در زمینه هوش مصنوعی
تعداد شرکت‌های فعال در زمینه هوش مصنوعی روز به روز افزایش می‌یابد.
واقعیت این است که تمامی آن شرکت‌ها نمی‌تواند در مسیر موفقیت پیشتاز باشند. برخی از کسب و کارها سال‌های سال می‌جنگند تا مسیر خود را پیدا کنند و به موفقیت برسند ولی این امکان فراهم نمی‌شود.

این در حالی است که برخی دیگر می‌توانند به سرعت جایگاه خود را پیدا و رشد کنند و درآمدهای نجومی را برای خود رقم بزنند. یکی از راه‌های رشد و پیشرفت، بازاریابی است.
بازاریابی مفید و موثر می‌تواند یک کسب وکار را به اوج خود برساند.

به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از ونچربیت، اولین راه برای موفقیت در بازاریابی، نمایش نحوه کار یک کسب وکار به کاربران است. کاربران تمایل دارند که به صورت تصویری در مورد استارتاپ شما اطلاعات کسب کنند و برای جلب توجه و آشنایی کاربران با استارتاپ هیچ چیزی بهتر از تصویر و ویدیو نیست.
 
روی بازگشت سرمایه تمرکز کنید. مسیر دوم برای داشتن بازاریاب موفق، ارزیابی دائمی آن است. همواره کسب و کار خود را مرور و بررسی کنید. سعی کنید فروش خود را بالا ببرید. فرآیندها را ساده کنید. شکست‌ها را به حداقل ممکن برسانید. هزینه‌های کسب و کار را کاهش دهید. روابط با مشتریان را ارتقا دهید. با نمایش تلاش‌های خود به مخاطبان می‌توانید آنها را به سمت خود جذب کنید.
 

یکی از روش‌های موثر برای داشتن یک بازاریابی موفق، نشان دادن مطالعات موردی به مشتریان است. تجربه‌های مشتریان دیگر را با مشتریان جدید خود در میان بگذارید و اجازه دهید که آنها هم از کار شما مطلع شوند. این اطلاع می‌تواند به رشد کسب وکار و افزایش اعتماد مشتریان کمک کند.
 
هدف خود را روی برطرف کردن نیاز مشتری بگذارید. به این فکر کنید که محصول هوش مصنوعی شما می‌تواند چه مشکلی را برطرف کند و چه مزایایی دارد. اطلاع مشتری از مزایای محصول و مشکلاتی که به واسط آن برطرف می‌شود، اهمیت زیادی دارد.
 
 
کد مطلب: 56736
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام