۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۶

دسترسی هکرها به سایت معروف معلم‌یابی

ایتنا - ویزانت، که یکی از پلتفرم‌های آنلاین برای ارتباط دانش آموزان و والدین آنها با معلمان خصوصی خود در فضای مجازی است، هک شد.
دسترسی هکرها به سایت معروف معلم‌یابی


یکی از بزرگترین پلت‌فرم‌های آنلاین برای ارتباط دانش‌آموزان و والدین آنها با معلمان خصوصی خود مورد حمله سایبری و هجوم هکرها قرار گرفت.

به گزارش ایتنا از ایسنا، این روزها که آمار حملات سایبری و هجوم هکرها به سایت‌ها و سرورهای مختلف در جهان شدت گرفته است، اخبار و گزارش‌های متعددی هر روزه به گوش می‌رسد که نشان می‌دهد هکرها و مجرمان سایبری در تلاش روز افزونی برای دسترسی و نفوذ به زیرساخت‌های فضای مجازی، وب سایت‌ها و پلتفرم‌های مربوطه هستند.

ویزانت، که یکی از پلتفرم‌های آنلاین برای ارتباط دانش آموزان و والدین آنها با معلمان خصوصی خود در فضای مجازی است و به کاربران امکان بهره‌مندی از بالغ بر تدریس خصوصی معلمان ۲۵۰ موضوع و واحد درسی را می‌دهد، در جدیدترین حمله سایبری و هجوم هکرها بسیاری از اطلاعات خصوصی مربوط به کاربرانش را در اختیار هکرها قرار داده است.

حالا این وب سایت محبوب و معروف که به هزاران دانش‌آموز در کشورهای مختلف جهان امکان بهره‌مندی از تدریس خصوصی معلمان زبده و حرفه‌ای را می‌دهد، در تازه‌ترین گزارش و بیانیه خود اعلام کرده است که هکرهای ناشناسی توانسته‌اند به اطلاعات ارزشمندی از دیتابیس‌های آن دسترسی پیدا کنند.
گزارشگر وب سایت هکرنیوز در این باره نوشته که هنوز انگیزه و هدف هکرهای مذکور شناخته و معرفی نشده است اما مقامات مربوطه در حال پیگیری مشکلات مذکور هستند.
کد مطلب: 56525
برچسب ها: سایت هکر
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است