۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۰

اوبر سیستم حمل و نقل عمومی لندن را در اپ خود می‌گنجاند

ایتنا - اوبر یا مترو؟ لندنی‌ها اکنون می‌توانند از اپ اوبر برای تصمیمگیری استفاده کنند.
اوبر سیستم حمل و نقل عمومی لندن را در اپ خود می‌گنجاند
 
به گزارش ایتنا به نقل از cnet، اوبر اعلام کرد که این سرویس فراخوان سواری اطلاعات لحظه‌ای از شبکه حمل و نقل عمومی لندن را در اپ خود گنجانده است.
 
به گفته این شرکت، این تصمیم برای کمک به مردم برای مسیریابی در شهر با استفاده از گزینه‌های مختلف نقل و انتقال عمومی بخشی از ماموریت اوبر برای کاهش اتکا بر مالکیت خودرو است. این کار باعث می‌شود تا اپ اوبر در رقابت مستقیم با اپهایی همچون Google Maps و Citymapper قرار بگیرد.
 
دیوید رایش، رییس بخش حمل و نقل اوبر، در بیانیه‌ای گفت: «با توجه به اینکه 3.5 میلیون لندنی از اوبر استفاده می‌کنند، ما به مسئولیتهای مهم تبدیل شدن به یک شریک خوب این شهر بزرگ جهانی پی بردیم. ما در بسیاری از شهرهای دیگری که به آنها خدمترسانی می‌کنیم نیز چنین اهدافی داریم و به چاره‌جویی برای چنین چالشهایی متعهدیم: کاهش مالکیت خودروی فردی، گسترش دسترسی به حمل و نقل و مقابله با آلودگی هوا».
 

در توئیت دارا خسروشاهی  (@dkhos)آمده است:
ما این شانس را یافتیم که گزینه جدیدمان برای «حمل و نقل و عمومی» را بیازماییم، قابلیتی که امروز در لندن برای نمایش زنده زمان حرکت اتوبوسها و مترو از TFL در اپ اوبر عرضه شد. تمام هدف ما کمک به افراد برای جایگزین کردن خودرویشان با گوشیشان است!  
 
از سپتامبر 2017 که شرکت تنظیمگر حمل و نقل و عمومی لندن، موسوم به حمل و نقل برای لندن (TFL)، مجوز فعالیت اوبر را لغو کرد، این کمپانی به سختی برای بازگشت به اقتدار سابقش در تلاش بوده است. در ژوئن 2018 مجددا به اوبر مجوز مشروط داده شد، که تا حدودی به خاطر نشان دادن تمایلش به همکاری نزدیکتر با این شهر بود.
 
 
کد مطلب: 56456
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است