۰
plusresetminus
يکشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۸

آمار عجیب از مرگ و میر کاربران فیس‌بوک!

ایتنا - نتایج یک بررسی جدید نشان می‌دهد بیش از 1.4 میلیارد نفر از کاربران فیس‌بوک قبل از پایان قرن بیست و یک می‌میرند و تعداد حساب‌های آنها بیش از حساب های افراد زنده در فیس‌بوک خواهد بود.
آمار عجیب از مرگ و میر کاربران فیس‌بوک!

یافته های موسسه اینترنت اکسفورد نشان می‌دهد که از مجموع 2.3 میلیارد حساب کاربری فعال در فیس بوک ، 1.4 میلیارد مورد از آنها تا قبل از فرارسیدن سال 2100 به افراد فوت شده تعلق خواهد داشت.

البته برآوردها حاکی است که تعداد افراد مرده فیس بوک تا سال 2070 از تعداد افراد زنده در این شبکه اجتماعی پیشی می‌گیرد. البته باید توجه داشت که اگر روند فعلی رشد کاربران فیس بوک که برابر با 13 درصد در هر سال است، در سال‌های آتی نیز ادامه یابد، تعداد کاربران مرده این شبکه اجتماعی ممکن است تا قبل از پایان قرن بیستم به عدد جالب توجه 4.9 میلیارد نفر هم برسد.

به گزارش ایتنا از فارس، فیس‌بوک که مالک اینستاگرام و واتس اپ نیز هست، فعلا بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی جهان است، اما با ظهور رقبای جدید سرعت رشد آن در حال کاهش است.
محققان این موسسه که وابسته به دانشگاه آکسفورد است، می‌گویند باید از هم اکنون در مورد سرنوشت داده‌های متعلق به این افراد و حق مالکیت آنها تصمیم گیری شود و فیس‌بوک برنامه‌ای برای مدیریت اطلاعات مذکور داشته باشد.
کد مطلب: 56400
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است