۰
plusresetminus
پنجشنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۸

اینترنت شهر پل‌دختر فردا وصل می‌شود

ایتنا - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اینترنت شهرستان پلدختر تا فردا وصل می‎شود.
اینترنت شهر پل‌دختر فردا وصل می‌شود

 محمدجواد آذری جهرمی با بیان اینکه زیرساخت‌های ارتباطی لرستان دچار خسارات زیادی شدند و مسیرهای فیبر نوری در جهت‌های متعدد قطع شدند که برخی از آنها بازسازی و برخی امکان بازسازی ندارند، اظهار کرد: به عنوان مثال در کنار پل مسیر ارتباطی، ۳۵۰ متر دهانه پل تخریب شده و نمی‌توان آن را فیبر هوایی کشید.

وی بیان کرد: ارتباط فیبری شهرستان دلفان نیز از بین رفته است و دیتای آنجا برقرار نیست.
به گزارش ایتنا از ایسنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه در شهرستان پلدختر بجز مسیرهای زیرساختی و فیبر نوری مراکز مخابراتی نیز از بین رفتند و زیرآب هستند و بهتر بگویم زیر گل هستند، عنوان کرد: مراکز مخابراتی، تجهیزات و برخی از سایت‌های ارتباطات سیار این شهرستان از بین رفتند و الان سایت‌های اضطراری برپا شده است.

آذری جهرمی گفت: از مجموع ۱۸ سایتی که در شهرستان پلدختر وجود داشته است ۹ سایت به شرایط عادی برگشته و وارد مدار شده‌اند و ارتباطات در این شهر برقرار بوده اما بشدت ظرفیت کم است.

وزیر ارتباطات یادآورشد: پوشش در این شهرستان دایر بوده اما ظرفیت کم است و دلیل آن این است که نیازمند ظرفیت‌های بیشتری هستیم که تجهیزات رسیده اما دسترسی به اینترنت نیست و تلاش می‌کنیم تا فردا اینترنت این شهرستان را نیز وصل کنیم.
کد مطلب: 56066
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است