۰
plusresetminus
يکشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۷

محصولات اپل در دستان مدیر بازداشتی هواوی!

ایتنا - منگ وانژو، مدیر ارشد امور مالی هواوی در زمان دستگیری در کانادا از سه محصول اپل استفاده می‌کرده و روی خوشی به گوشی‌ها و تبلت‌های تولیدی هواوی نشان نمی‌داده است.
محصولات اپل در دستان مدیر بازداشتی هواوی!


در حالی که قاعدتاً مدیر ارشد شرکتی مانند هواویباید از تولیدات خود این شرکت و نه تولیدات شرکت‌های رقیب استفاده کند، وانژو از یک مک بوک ۱۲ اینچی، یک آیفون ۷ پلاس و یک آیپد پرو در زمان دستگیری استفاده می‌کرد.

نکته مهم دیگر در این زمینه آن است که هواوی و دولت آمریکا مدتی است به شدت با یکدیگر درگیر بوده و کاخ سفید هواوی را به جاسوسی برای دولت چین محکوم کرده و علت دستگیری مدیر ارشد امور مالی هواوی در کانادا نیز درخواست دولت آمریکا و وارد آمدن اتهام دور زدن تحریم‌های ایرانی به این شرکت بوده است.

به گزارش ایتنا از مهر، وانژو دختر مؤسس شرکت هواوی نیز هست و به نظر نمی‌رسد افشای این موضوع که وی علاقه زیادی به استفاده از محصولات اپل و نه تولیدات خود هواوی دارد، به نفع این شرکت چینی تمام شود.
این در حالی است که برخی شرکت‌های فناوری آمریکایی از استفاده کارمندان خود از تولیدات شرکت‌های رقیب به خصوص در محیط کار چندان استقبال نمی‌کنند.

از سوی دیگر باید توجه داشت که تولیدات هواوی در سال‌های اخیر کیفیت مطلوبی داشته‌اند و به عنوان مثال لپ تاپ میت بوک پرو ایکس هواوی از سوی برخی کارشناسان بهترین لپ تاپ بازار لقب گرفته است. در این شرایط مشخص نیست، چرا مدیر ارشد امور مالی هواویتمایلی به استفاده از لپ تاپ‌های تولیدی خود این شرکت نداشته است.
کد مطلب: 56016
نام شما
آدرس ايميل شما

به نظر شما هوش مصنوعی تا ده سال آينده به احساسات مجهز خواهد شد؟
بله
خیر