۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۷

آپدیت جدید ویندوز پردازنده‌های گرافیکی را مختل می‌کند!

ایتنا -​​​​​​​تازه‌ترین به روزرسانی ویندوز ۱۰ باعث کندشدن و اختلال در عملکرد پردازنده‌های گرافیکی رایانه‌ها شده و مایکروسافت مجبور به صدور پیام هشداری در این زمینه شده است.
آپدیت جدید ویندوز پردازنده‌های گرافیکی را مختل می‌کند!

بسته به روزرسان تازه مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ اختلال‌هایی در کارت‌هایگرفیک تولیدی هر دو شرکت ان.ویدیا و ای‌ام‌دی ایجاد می‌کند. این مساله به خصوص در زمان اجرای بازی‌های ویدئویی بر روی رایانه‌های مجهز به ویندوز ۱۰ مشهود است.

به گزارش ایتنا از مهر، مایکروسافت در بیانیه خود این موضوع را تصریح کرده و آورده است: بعد از نصب بسته KB۴۴۸۲۸۸۷، عملکرد موشواره و کارت گرافیک با مشکلاتی مواجه می‌شود و اجرای برخی بازی‌ها مانند Destiny 2 مختل می‌شود. ما برای حل این مشکل در تلاش هستیم.

اعلام این موضوع توسط مایکروسافت خشم کاربران را برانگیخته و آنها با حضور در شبکه‌های اجتماعی به شدت در حال اعتراض به مایکروسافت هستند.
به روزرسانی های ویندوز ۱۰ مایکروسافت تا به حال بارها برای کاربران مشکل ایجاد کرده است. پیش از این نیز نصب وصله های نرم افزاری به روزرسان حجیم ویندوز ۱۰ بر روی رایانه‌ها بدون اطلاع به کاربران و به طور خودکار باعث اعتراض آنها شده بود.
کد مطلب: 55892
نام شما
آدرس ايميل شما