۱
۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۲
در اینستاگرام؛

کودک متولد نشده بیش از صدهزار فالوئر دارد!

ایتنا - تاثیرگذاری شبکه‌های اجتماعی در جهان روز به روز در حال افزایش است و افراد تاثیرگذار در این شبکه‌ها رکوردهای عجیب و حیرت انگیز بر جای می‌گذارند.
کودک متولد نشده بیش از صدهزار فالوئر دارد!

افراد مشهور در اینستاگرام که به اینفلوئنسرها یا تاثیرگذاران شهرت دارند با ارسال هر پست خود در شبکه‌های اجتماعی توجه افراد زیادی را به خود جلب می‌کنند و شرکت‌های تجاری و تبلیغاتی نیز تلاش می کنند با جلب نظر این افراد و پرداخت مبالغی به آنها برای تبلیغ غیرمستقیم فعالیت هایشان بر شهرت و اعتبار خود بیفزایند.

به گزارش ایتنا از مهر، همین مساله باعث شده نوزاد پدر و مادری که جزء اینفلوئنسرهای اینستاگرام هستند و قرار است چند هفته آینده به دنیا بیاید، قبل از متولد شدن ۱۱۳ هزار تعقیب کننده یا فالوئر داشته باشد.
شرایط خاص این نوزاد نشان دهنده به وجود آمدن نسلی جدید از اینفلوئنسرهای اینستاگرامی است که kidfluencer ها یا بچه های تاثیرگذار نام گرفته‌اند و قبل از تولدشان هم در دنیای مجازی فعال هستند.

این جنین هنوز متولد نشده هالستون بلیک فیشر نام دارد که در خانواده‌های اینفلوئنسر چشم به جهان خواهد گشود. قبل از وی خواهران دوقلوی او  در اینستاگرام که الان شش سال دارند، دومیلیون طرفدار و تعقیب کننده داشته‌اند. کیلر فیشر پدر این دوقلوها می‌گوید ارسال پست‌های دارای حامی مالی در اینستاگرام هر بار برای وی بین ۱۰ تا ۲۰ هزار دلار درآمد به ارمغان می‌آورد.

پست مربوط به اعلام تولد نوزاد جدید این خانواده هم ۴۰ هزار بار لایک خورده است. نکته جالب اینکه شرکت‌هایی همچون وال مارت، استپلز، ماتل و غیره از هم اکنون برای ارسال پست‌هایی در حساب کاربری نوزاد یادشده و پرداخت پول به ازای آن اعلام آمادگی کرده‌اند.

در این میان تاثیرات عاطفی و فرهنگی و تربیتی این سبک زندگی بر کودکان کم سن وسال و نیز کمرنگ شدن حریم شخصی و امنیت روانی آنان به علت در پیش گرفتن این نوع زندگی سوالات و نگرانی هایی است که کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند.
کد مطلب: 55798
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
من بدبخت 10تا فالوئر هم ندارم!
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام