۰
plusresetminus
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۱

گوشی‌های تاشو اپل را وسوسه می‌کنند؟

ایتنا - اختراع جدیدی که اپل به طور انحصاری به ثبت رسانده، نشان می‌دهد که این شرکت به دنبال تولید یک مدل جدید از گوشی آیفون با نمایشگر تاشو است.
گوشی‌های تاشو اپل را وسوسه می‌کنند؟


در شرایطی که بسیاری از شرکت های سازنده گوشی‌های هوشمند برنامه‌های خود را برای تولید گوشی‌های هوشمند دارای نمایشگر تاشو عملیاتی کرده اند، اپل تازه به فکر افتاده که گام‌هایی در این راستا بردارد.

از همین رو این شرکت، هم بعد از عرضه گوشی‌های تاشوی سامسونگ و هواوی، برنامه ریزی در این زمینه را آغاز کرده است. اختراعی که این شرکت در اداره ثبت اختراعات آمریکا به نام خود به ثبت رسانده، حاکی است که تلاش های این شرکت برای تولید آیفون تاشو آغاز شده است.

به گزارش ایتنا از فارس، اختراعی که اپل در این زمینه به ثبت رسانده، مربوط به سیستم گرمایش داخلی لولای نمایشگر تاشوی آیفون است. ظاهرا اپل امیدوار است با گرم نگهداشتن این لولا از سرد شدن کل نمایشگر و اختلال در عملکرد آن جلوگیری کند. همچنین این گرما جلوی شکسته شدن یا ترک برداشتن نمایشگر را می‌گیرد.

اپل امیدوار است با گرمایش نمایشگر از این طریق عمر نمایشگر تاشوی آیفون تازه خود را افزایش دهد. زیرا بخش تاشوی نمایشگر به علت استفاده زیاد زودتر از بقیه قسمت‌های آن در معرض خطر قرار می‌گیرد. اپل مطابق معمول اخبار منتشر شده در این زمینه را رد یا تایید نکرده است.
کد مطلب: 55778
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای