۰
plusresetminus
يکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰

خبر کذبی که باعث افزایش نرخ تلفن همراه در بازار شد

ایتنا - رئیس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور گفت: تمامی واحدهای صنفی خرید و فروش و تعمیر تلفن همراه موظف هستند برای ارائه خدمات، کارت ملی دریافت کنند.
خبر کذبی که باعث افزایش نرخ تلفن همراه در بازار شد


محمد مهدی غفوریان از برگزاری جلسه معاون وزیر با خزانه‌دار کل اصناف و روسای اتحادیه‌های سه استان خراسان، مازندران و البرز و نماینده ستاد مبارزه با قاچاق کالا در رجیستری طی هفته گذشته خبر داد و گفت: در این جلسه ادعای بسته شدن سایت واردات تلفن همراه مسافری رد شد، البته این ادعای دروغین باعث افزایش ۱۰ درصدی قیمت تلفن همراه شده بود.

وی شرایط بازار موبایل را در حال حاضر نسبت به ۱۱ ماه گذشته در بهترین حالت دانست و اظهار کرد: اگر سایت واردات مسافری بسته نشود، پیش بینی ما کاهش قیمت و ارزان شدن کالا حتی برای شب عید است، البته در حال حاضر هم  مردم می‌توانند با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، غفوریان در ادامه افزود: وضعیت قیمت‌ها تغییر کرده و تلفن همراه حدود ۳۰ درصد کاهش قیمت داشته است که برای بازار تلفن همراه بسیار مناسب است و قطعا خرید و فروش را رونق می‌بخشد.

رئیس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور  به اجباری شدن دریافت کارت ملی برای ارائه خدمات موبایلی خبر داد و اعلام کرد: تمامی واحدهای صنفی خرید و فروش و تعمیر تلفن همراه موظف هستند برای ارائه خدمات کارت ملی دریافت کنند، این الزام برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی در نظر گرفته شده است.
وی از وجود گشت‌های بازرسی برای کنترل بازار شب هم گفت و اظهار کرد: بازارهای خرید و فروش توسط بازرسان کنترل خواهد شد تا برای خریداران مشکلی در تهیه کالا  نباشد.
کد مطلب: 55727
نام شما
آدرس ايميل شما

به نظر شما هوش مصنوعی تا ده سال آينده به احساسات مجهز خواهد شد؟
بله
خیر