۱
plusresetminus
يکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱

قابلیت Collection پینترست، به اینستاگرام می‌آید

ایتنا - کاربران با کمک قابلیت Collection می‌توانند مقصد سفر یا مد دلخواهشان را با دیگر کاربران در سراسر جهان به اشتراک بگذارند.
قابلیت Collection پینترست، به اینستاگرام می‌آید

کدهای مخفی اینستاگرام برای اندروید نشان می‌دهد این اپلیکیشن قصد دارد از یکی از ویژگی‌های اپلیکیشن «پینترست» تقلید و آن را برای کاربرانش عرضه کند.

اینستاگرام قبلا یکی از ویژگی‌های محبوب اپلیکیشن Pinterest  به نام Collection را برای کاربرانش عرضه کرده بود. ویژگی Collection در اینستاگرام به طور خصوصی ارائه شده بود. اما اکنون به نظر می‌رسد اینستاگرام در کپی از ویژگی‌های Pinterst  گامی فراتر گذاشته است. «جین مانچون وانگ» یک بلاگر حوزه فناوری کدهای مخفی اینستاگرام را برای اندروید کشف کرده که به ویژگی  Collection های عمومی مربوط است. کاربران با کمک ویژگی مذکور می‌توانند مقصد سفر یا مد دلخواهشان را با دیگر کاربران در سراسر جهان به اشتراک بگذارند.

به گزارش ایتنا از مهر، اینستاگرام ۲ سال این ویژگی را به طور خصوصی ارائه کرد تا کاربران بتوانند پست‌های دلخواه خود را ذخیره و سازماندهی کنند. اما با عمومی شدن این مجموعه‌ها  اینستاگرام به رقیبی سرسخت برای Pinterest تبدیل می‌شود.
به هرحال اینستاگرام در بیانیه ای به این رسانه اعلام کرده ویژگی مذکور را آزمایش نمی‌کند. اما احتمالا این بدان معناست که تیم مهندسان این شرکت به طور عمومی ویژگی Collection را در حال حاضر آزمایش نمی‌کنند. 

از سوی دیگر انگیزش قدرتمندی برای ارائه این ویژگی نیز وجود دارد. اینستاگرام  تصمیم دارد « خرید» را به عنوان بخش اصلی استراتژی درآمدزایی خود قرار دهد و Collection های عمومی نیز در این مسیر کمک حال هستند. علاوه بر آن با کمک این ویژگی از به اشتراک گذاری پست های کاربران بدون اجازه نیز کاسته می شود.
با کمک این ویژگی برندها می توانند فروشگاه‌های مجازی برگتری افتتاح کنند.
کد مطلب: 55726
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام