۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۰

کمپانی تی‌اس‌ال در پی ساخت ۵ مدل تلفن تاشو

ایتنا - تصاویری  منتشر شده که نشان می‌دهد شرکت تی.اس.ال مشغول توسعه ۵ طرح موبایل تاشو است.
کمپانی تی‌اس‌ال در پی ساخت ۵ مدل تلفن تاشو

به نظر می‌رسد شرکت چینی «تی‌سی‌ال» قصد دارد ۵ مدل تلفن تاشو بسازد. چهار مدل آن در حقیقت نسخه‌های مختلف یک دستگاه هستند اما مدل پنجم به یک دستبند شبیه ساعت هوشمند تبدیل می‌شود.

شرکت‌های متعددی ایده‌هایی برای توسعه موبایل‌های تاشو ارائه کرده اند. اما به نظر می رسد شرکت چینی TCL به یک موبایل تاشو قانع نیست. در همین راستا تصاویر و اسناد مربوط به حق امتیاز اختراع‌هایی  منتشر شده که نشان می‌دهد این شرکت مشغول توسعه ۵ طرح موبایل تاشو است.

به گزارش ایتنا از مهر، ۴ طرح از این موارد در حقیقت نسخه های مختلف از یک دستگاه هستند که به طور عمودی، افقی، به سمت داخل یا خارج تا می شوند. اما مدل پنجم  به یک دستبند شبیه ساعت هوشمند تبدیل می‌شود.  
این شرکت طرح اولیه Cplus  لنوو را به عنوان یک محصول واقعی احیا کرده است. البته هنوز مشخص نیست TCL این موبایل ها را می سازد یا خیر. البته این شرکت قبلا ادعا کرده بود نخستین دستگاه های تاشو خود را در ۲۰۲۰ میلادی بارگیری می‌کند اما در آن زمان برنامه شرکت برای این منظور مشخص نبود.

اکنون کاملا مشخص است این شرکت علاقه بیشتری به تولید موبایل دارد. همچنین TCL اعلام کرده می توان در تلویزیون‌ها و دستگاه‌های دیگر از این فناوری استفاده کرد
البته ممکن است دستگاه ساخت این شرکت  شباهتی به رویای افراد از موبایل هاش تاشو نداشته باشد. نمایشگرهای انعطاف پذیر فعلی مانند کاغذ لوله نمی‌کنند زیرا ضخیم تر هستند.
کد مطلب: 55638
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام