۰
plusresetminus
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۰

افزایش مشارکت در اینستاگرام با استفاده از دستیار خودکار

ایتنا- راه‌های زیادی برای رشد برند و کسب و کار وجود دارد که یکی از قدرتمندترین آنها، اینستاگرام است. در صورتی که میزان مشارکت یک کسب و کار در اینستاگرام بالا باشد، می‌تواند مخاطبان زیادی را به سوی خود جلب و جذب کند.
افزایش مشارکت در اینستاگرام با استفاده از دستیار خودکار
یک برند یا کسب و کار در صورتی که بخواهد به معروفیت و شهرت برسد، باید یک وب‌سایت به‌روز و فعال، یک سیستم پشتیبانی از مشتریان و تصویری خوب و شفاف از محصولات و خدمات خود به صورت آنلاین داشته باشد.
وقتی صحبت از حفظ و ارتقای مخاطبان به میان می‌آید، موارد مذکور، یک دسته از متغیرهای کلیدی محسوب می‌شود و شما نیز به عنوان صاحب یک کسب و کار، باید با دقت به این نکات توجه نمایید.

به گزارش ایتنا به نقل از ونچربیت، اینستاگرام به عنوان یکی از ارزشمندترین پلتفرم‌ها برای جلب و جذب مشتریان بالقوه و تبدیل آنها به مشتریان واقعی، هر روز نقش مهم‌تری در رشد و ارتقای کسب و کارهای مختلف ایفا می‌کند.
شما به عنوان صاحب یک کسب و کار باید برای برخورداری از مزایای اینستاگرام در زمینه جلب مشتریان، باید مشارکت خود را در این پلتفرم افزایش دهید.
 
اینستاگرام به عنوان دروازه‌ای برای رسیدن به انبوهی از مشتریان بالقوه، شرایط خاصی دارد و این شرایط خیلی بیشتر از قرار دادن پست‌، تصاویر و استوری است.
ابزاری به نام “Appz Instagram Assistant” به شما کمک می‌کند که از اینستاگرام به عنوان یک ابزار مهم برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید.
 استوری اینستاگرام

در حال حاضر اشتراک مادام‌العمر این دستیار با 95 درصد تخفیف فقط با قیمت 39 دلار عرضه می‌شود.
این اپلیکیشن با استفاده از یک سری ابزارهای اتوماسیون به شما کمک می‌کند که حضور پررنگ‌تری در اینستاگرام داشته باشید و برای شما لایک‌ها، کامنت‌ها و اشتراک گذاری‌های بیشتری به ارمغان می‌آورد.
 
“Appz Instagram Assistant” مانند یک افزونه ساده گوگل کروم عمل می‌کند و این امکان را برای شما فراهم می‌کند که سایر پست‌ها را به صورت خودکار لایک کنید، برای آنها نظر بدهید و سایر کاربرانی را که محتوای صفحه شما برای آنها جذاب است را به صورت خودکار دنبال کنید.

وقتی صحبت از مشارکت و تبلیغات به میان می‌آید، استفاده از ابزارهایی مانند اینستاگرام از هر چیزی واجب‌تر است.
 
کد مطلب: 55567
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است