۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۳

ال‌جی با وجود ضرردهی باز هم تلفن همراه هوشمند تولید می‌کند

ایتنا- سال گذشته ضرر و زیان‌های زیادی را برای بخش تلفن‌های همراه هوشمند کمپانی ال‌جی به همراه داشت و همین امر موجب شد تا عده‌ای تصور کنند که این کمپانی تجارت این بخش خود را لغو خواهد کرد اما حقیقت چیز دیگری است.
ال‌جی با وجود ضرردهی باز هم تلفن همراه هوشمند تولید می‌کند
سال گذشته ضرر و زیان‌های زیادی را برای بخش تلفن‌های همراه هوشمند کمپانی ال‌جی به همراه داشت و همین امر موجب شد تا عده‌ای تصور کنند که این کمپانی تجارت این بخش خود را لغو خواهد کرد اما حقیقت چیز دیگری است.
 
به گزارش ایتنا به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی gsmarena، تجارت تلفن‌های همراه هوشمند ال‌جی در سال 2018 میلادی در حدود 700 میلیون دلار متضرر شد ولی گزارش‌های مالی بخش‌های دیگر این کمپانی مانند تولیدات لوازم‌خانگی سوددهی کافی داشتند. به همین دلیل نیز کیائو یوجین به‌عنوان مدیر ارشد اجرایی ال‌جی اعلام کرد که این کمپانی از تجارت تلفن‌های همراه هوشمند خارج نخواهد شد و این بخش همچنان به قوت خود باقی خواهد ماند.
 
 
 

کیائو به‌طور واضح در این رابطه با گمانه‌زنی‌های قبل اعلام کرد که: «بخش‌های مختلف ال‌جی شامل تجارت اتومبیل‌ها و لوازم منزل نیز می‌شود که تمامی این بخش‌ها به تلفن‌های همراه هوشمند مرتبط‌اند پس به‌هیچ‌عنوان قصد نداریم که از تجارت تلفن‌های همراه هوشمند خارج شویم.»
 
البته ال‌جی این روزها چندان حال خوشی ندارد و در طی چهار سال گذشته ضررهای زیادی را متحمل شده است.
این کمپانی تنها در سال 2017 میلادی رقمی معادل 192 میلیون دلار ضرر داده استT اما در هرصورت قصد دارد تا با تکیه بر فناوری‌های نوظهوری مانند 5G و ... استراتژی‌های جدیدی را طرح‌ریزی کرده و با بهتر کردن اوضاع، دوباره به شرایط رقابتی قبل بازگردد.
 
کد مطلب: 55550
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است