d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - پشت پرده گجت‌های محبوب! - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

پشت پرده گجت‌های محبوب!

12 بهمن 1397 ساعت 19:14

ایتنا - گجت‌ها حساب کار راه‌انداز هستند و حتی گاهی با خلاقیت‌ها عجیب و غریبشان، زندگی روزمره به حضور آنها گره می‌خورد!گجت‌های هوشمند یکی از آن دسته از محصولات فناوری محوری هستند که این روزها از از استقبال بی‌نظیری از سوی کاربران در سراسر جهان روبرو شده‌اند.

این روزها گجت‌های هوشمند مختلفی در زمینه‌های گوناگون توسط شرکت و استارتاپ‌های فعال در حوزه تکنولوژی توسعه یافته و به‌منظور تسهیل کار و فعالیت افراد و کاربران معرفی و به بازارهای جهانی هرچند محدودی، عرضه می‌شوند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، محققان و پژوهشگران فعال در مؤسسه تحقیقاتی IDC پیش‌تر پیش‌بینی کرده بودند که بالغ بر ۱۹۰ میلیون دستگاه گجت پوشیدنی هوشمند در سال ۲۰۲۲ میلادی به فروش خواهد رسید، این در حالیست که بازار گوشی‌های هوشمند به شدت در حال رفتن به سمت و سوی رکود است و پیش‌بینی می‌شود در سال‌های آینده نیز این روند کم و بیش ادامه پیدا کند.

حالا تحقیقات و پژوهش‌های جدیدی صورت گرفته است که حقایق جالبی را در مورد رواج گجت‌های هوشمند و دستگاه‌های الکترونیکی مبتنی بر اینترنت اشیا نشان می‌دهد که در زیر به برخی از مهم‌ترین آنها اشاره می‌کنیم:


کد مطلب: 55491

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/55491/پشت-پرده-گجت-های-محبوب

ايتنا
  https://www.itna.ir