۰
plusresetminus
شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳

راه‌اندازی آزمایشی وب سایت ساده‌تر و بازطراحی‌شده توییتر

ایتنا- توییتر تصمیم گرفت که وب سایت خود را مجددا طراحی کند و استفاده از آن را ساده‌تر نماید. این شرکت، به تازگی اعلام کرد که به زودی وب سایت جدید خود را به صورت آزمایشی راه اندازی خواهد کرد.
راه‌اندازی آزمایشی وب سایت ساده‌تر و بازطراحی‌شده توییتر
برخی از کاربران و هواداران وب سایت توییتر به مسئولان و کارشناسان توییتر اعلام کرده بودند که طراحی وب سایت قبلی این شرکت کمی شلوغ و تا حدی گیج‌کننده بوده است و به همین خاطر این شرکت تلاش کرد که نظر کاربران را بر هر چیزی مقدم دارد و وب سایتی جدید با کاربری ساده‌تر طراحی کند.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از اوبرگیزمو، به نظر می‌رسد که وب سایت بازطراحی‌شده حالت آزمایشی داشته باشد؛ زیرا توییتر اعلام کرد که تمامی کاربران توانایی دسترسی به وب سایت جدید را نخواهند داشت.
هدف توییتر از محدود کردن دسترسی کاربران به این وب سایت، گرفتن بازخورد کاربران است. پس از ارائه بازخوردهای مختلف، اصلاحات لازم انجام خواهد شد و نسخه نهایی به شکل گسترده و عمومی منتشر خواهد شد.
 
 این نخستین باری نیست که توییتر دست به طراحی مجدد می‌زند. آگهی‌ها و گزارش‌های فعلی نشان می‌دهد که راه‌اندازی وب سایت جدید و ساده‌تر قطعی است. طراحی جدید به شکلی است که ناوبری سایت را برای کاربران ساده‌تر می‌کند و کاربران با استفاده از میانبرهای صفحه کلید می‌توانند کار مد نظر خود را در وب سایت انجام دهند.
 تویتر

قبل از این همه کارها با کلیک کردن انجام می‌شد و به همین خاطر فرآیند کمی کندتر بود. تغییر دیگری که در وب سایت جدید وجود دارد، دکمه اختصاصی ایموجی است که یک بخش کاملا به‌روز است و از لحاظ میزان دسترسی، برای تمامی کاربران محدود شده است.
 
چنانچه این گزینه برای کاربری فعال باشد، صرفا حالت آزمایشی دارد. این قابلیت در نهایت در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت.

به طور کلی قابلیت‌های اصلی وب سایت جدید توییتر، دکمه ایموجی، میانبرهای سریع صفحه کلید، روندهای به‌روز، جست‌وجوی پیشرفته و غیره است.
 
کد مطلب: 55438
برچسب ها: توییتر
نام شما
آدرس ايميل شما

به نظر شما هوش مصنوعی تا ده سال آينده به احساسات مجهز خواهد شد؟
بله
خیر