۱
plusresetminus
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۰

معرفی نمونه اولیه گوشی سامسونگ مجهز به سیستم 5G

ایتنا- سامسونگ در نمایشگاه کالاهای الکترونیک مصرفی 2019، نمونه اولیه گوشی هوشمند مجهز به سیستم 5G را معرفی کرد. یکی از اولویت‌های اصلی سامسونگ در سال 2019، شبکه نسل پنجم یا 5G خواهد بود.
معرفی نمونه اولیه گوشی سامسونگ مجهز به سیستم 5G
سامسونگ با غرفه‌ای پر از تجهیزات و کالاهای جدید در نمایشگاه کالاهای الکترونیک 2019 لاس وگاس حاضر شد. یکی از محصولات مهم و جدید این نمایشگاه که شرکت سامسونگ از آن رونمایی شد، نمونه اولیه گوشی هوشمند 5G بود.
سال 2019، سالی مهم در زمینه 5Gخواهد بود و به همین خاطر شرکت سامسونگ با رونمایی از نمونه اولیه این گوشی، اعلام کرد که به زودی این محصول به بازار عرضه خواهد شد.
 
به گزارش ایتنا به نقل از سی‌نت، اگر از نظر ظاهری به توصیف این گوشی بپردازیم، باید گفت که هیچ نکته ظاهری خاص و ویژه‌ای نسبت به سایر گوشی‌های هوشمند در آن وجود ندارد. البته این گوشی، هنوز نمونه اولیه است و در مرحله توسعه قرار دارد و به عنوان محصول نهایی معرفی نشده است.
می‌توان این گوشی را به عنوان نخستین سنگ بنا برای تولید و عرضه اولین گوشی 5G سامسونگ معرفی کرد.
 
حضور گوشی مورد بحث در CES 2019 به عنوان یک پیشرفت مهم و اساسی در زمینه فناوری 5G شناخته می‌شود.
گفتنی است که شرکت سامسونگ در زمینه تولید گوشی 5G با شرکت‌های ورایزون و AT&T هم همکاری می‌کند ولی نخستین گوشی هوشمند 5G با همکاری ورایزون به بازار عرضه خواهد شد.
 

شرکت سامسونگ اعلام کرده است که قصد دارد نخستین قابلیت‌های 5G را در نسخه گوشی گلکسی اس10 که در آینده وارد بازار می‌شود، ارائه نماید.
رویداد رونمایی از گلکسی اس10 سامسونگ در روز بیست فوریه سال جاری میلادی برگزار خواهد شد. گفتنی است که هنوز شبکه‌های 5G آماده بهره‌برداری نیستند و سازندگان گوشی هوشمند تمایل دارند که در زمینه استفاده از این فناوری، پیشتاز باشند.
 
تا زمان استفاده تمام گوشی‌ها از فناوری 5G ممکن است زمان نسبتا زیادی بگذرد؛ زیرا منابع مالی نسبتا زیادی برای استقرار کامل این شبکه باید هزینه شود و پس از استقرار، هزینه‎‌های زیادی صرف نگهداشت این سیستم خواهد شد. پس باید کمی صبر داشته باشیم و تا راه اندازی این شبکه‌ها منتظر بمانیم.
 
کد مطلب: 55319
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است