۰
plusresetminus
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۸

سازگاری آیفون‌های سال 2019 با وای‌فای 6

ایتنا- سال 2019 از نظر پیشرفت فناوری و عرضه محصولات جدید تکنولوژی، برای شرکت‌های مختلف سال بسیار مهمی است و در چنین سالی سازمان‌ها می‌توانند با به روزرسانی محصولات خود، به جایگاهی مهم در زمینه‌های مختلف دست یابند.
سازگاری آیفون‌های سال 2019 با وای‌فای 6
در سال 2018، شرکت اپل محصولات مختلفی را وارد بازار کرد که در بین این محصولات، سه آیفون نظرات را به خود جلب می‌کرد. آیفون‌ها در سال 2018، خصوصیات و ویژگی‌های خاص خود راداشتند.
در سال 2019، آیفون‌های جدیدی به بازار عرضه خواهد شد و این احتمال وجود دارد که آیفون‌های جدید با وای‌فای 6 سازگار باشند.

به گزارش ایتنا به نقل از اوبرگیزمو، در سال 2019، قرار است که قابلیت جدیدی به آیفون‌ها اضافه شود.
تحلیلگران معتقد هستند که آیفون‌های نسل جدید بدون شک مجهز به جدیدترین استانداردهای وای‌فای خواهد بود. این استانداردها به صورت مداوم و مستمر در حال تغییر و تکامل هستند. البته این تغییرات گاهی بیش از آنکه مفید باشد، گیج‌کننده است.
 
استاندارد وای‌فای 6، در سال 2018 تصویب شد و برخی از تغییرات و بهبودهای موجود در این استاندارد، سرعت بالاتر، محدوده وسیع‌تر، ظرفیت بیشتر، تأخیر کمتر و امنیت بالاتر و بهتر است.
یکی از قابلیت‌های وای‌فای 6، «زمان بیداری هدف» است. این قابلیت برای کمک به هوشمندتر شدن رادیوهای وای‌فای در دستگاه‌ها طراحی شده است.
 وای‌فای 6

بر اساس این قابلیت، مثلا وقتی افرادی که در یک خانه سکونت دارند، خواب باشند و وقتی که بیدار می‌شوند، توسط سیستم وای‌فای 6 تشخیص داده می‌شود و با این کار از هدر رفتن شارژ باتری گوشی آیفون در هنگام عدم استفاده از وای‌فای جلوگیری می‌شود.
 
اگر فرض را بر این بگذاریم که آیفون‌های نسل جدید به صورت قطعی از قابلیت وای‌فای 6 پشتیبانی کنند، در مصرف انرژی تا حدودی زیادی صرفه جویی می‌شود و علاوه بر این، از باتری در برابر خراب شدن حفاظت می‌شود.
با پشتیبانی از وای‌فای 6، سوالات بسیاری در مورد زمان عرضه سیستم 5G وجود دارد و بسیاری از کاربران منتظر استفاده از این سیستم جدید هستند.
 
کد مطلب: 55318
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير