d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - چند نکته برای خلق بهترین محتوای سئو در سال 2019
۰
plusresetminus
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۶

چند نکته برای خلق بهترین محتوای سئو در سال 2019

ایتنا- ارائه و خلق محتوای سئو کار چندان دشواری نیست و با رعایت چند نکته می‌توان یک متن سئو و خوب ارائه کرد اما برای ایجاد بهترین محتوا باید به چند نکته توجه کرد.
چند نکته برای خلق بهترین محتوای سئو در سال 2019
سئو یا همان "بهینه‌سازی موتور جست‌وجو" در سال‌های اخیر رشد و پیشرفت زیادی داشته است و علت اصلی آن هم بالارفتن تعداد رقبا و رونق گرفتن کسب و کارهای اینترنتی بوده است.
برای بسیاری از متخصصان و تولیدکنندگان محتوا سوال است که برای داشتن بهترین محتوای سئو چه باید کرد و چه فرآیندهایی را باید پشت سر گذاشت.
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از سرچ انجین ژورنال، برای ارائه چنین محتوایی باید ابتدا جامعه هدف را در نظر گرفت و سپس بر اساس این جامعه هدف، کلمات کلیدی هدف را ارائه کرد؛ چون اگر نتوانید از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید، این محتوا به دست جامعه هدف شما نخواهد رسید.
نکته دیگر آن است که روی خوانایی و مفهوم بودن محتوای خود تمرکز کنید.
 
وقتی یک متن صریح و مفهوم باشد، مسلما افراد و مخاطبان بیشتری را به سمت خود جلب و جذب خواهد کرد. سامان‌دهی محتوا، شفافیت و سادگی آن تأثیر بسزایی در استقبال خوانندگان خواهد داشت.

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد، عمق مطالب و محتواست و موتورهای جست‌وجو هم به این موضوع توجه می‌کنند و این مسئله را به عنوانی یکی از معیارهای کیفیتی خود محسوب می‌کنند.
 سئو

برای این کار سعی کنید از مطالب کوتاه و با محتوای سطحی خود کار کنید و دست کم 2000 کلمه در مورد موضوع مورد نظر محتوا تولید کنید و همچنین زوایای مختلف مرتبط با یک عنوان را در نظر بگیرید.
یک نکته دیگر، اهمیت بالا بودن سرعت بارگذاری صفحه است که باید خیلی به آن توجه کرد چون موتورهای جست‌وجو به سرعت بارگذاری صفحات به شدت اهمیت می‌دهند.
 
برای بهبود بهتر سئو سایت خود روی مسائل صوتی و تصویری هم کار کنید. بر اساس پژوهش‌های مختلف، میزان بازدید از آن دسته از مقالات و محتواهایی که دارای ویدیو، عکس یا صدا بودند، نسبت به مقالات ساده 94 درصد بیشتر بوده است؛ چون با این کار محتای شما حرفه‌ای‌تر، منسجم‌تر و بهتر به نظر می‌رسد.
 
کد مطلب: 55262
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام