۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۹

بدون کورتانا نمی‌توانید ویندوز نصب کنید!

ایتنا - مایکروسافت قصد دارد در به روزرسانی بعدی ویندوز ۱۰، امکان نصب سیستم عامل از طریق دستیار صوتی کورتانا را غیر فعال کند.
بدون کورتانا نمی‌توانید ویندوز نصب کنید!


به گزارش ایسنا، دستیار صوتی کورتانای مایکروسافت که یکی از رقبای اصلی الکسای آمازون و گوگل اسیستنت به شمار می‌رود، در سری آخر نسخه به روزرسانی شده ویندوز ۱۰ به کاربران و علاقمندان برای نصب سیستم عامل این امکان را می‌داد تا تنها با ارسال دستورهای صوتی سیستم عامل ویندوز که توسط مایکروسافت توسعه داده شده است، را بر روی رایانه خود نصب کنند.

اما حالا به نظر می‌رسد که مایکروسافت تصمیم گرفته است این امکان را در نسخه بعدی به روزرسانی خود حذف و غیرفعال کند چراکه گزارش‌های متعددی در فضای مجازی منتشر شده بود که نشان دهنده نارضایتی خیل عظیمی از کاربران و مدیران بخش فناوری اطلاعات در شرکت های مختلف در خصوص قابلیت ارسال دستور صوتی برای نصب سیستم عامل است.

به گزارش ایتنا از ایسنا، بدین ترتیب گفته می‌شود امکان استفاده از دستیار صوتی کورتانا در آپدیت و به روزرسانی بعدی ویندوز ۱۰ به هنگام نصب سیستم عامل ویندوز نسخه پرو، اینترپرایز و اجوکیشن غیرفعال خواهد شد.

ویندوز ۱۰ که آخرین و جدیدترین نسخه از سیستم‌عامل رایانه توسعه داده شده توسط مایکروسافت است، قابلیت های جدید و منحصر بفردی دارد که موجب شده است نظر و توجه کاربران رایانه های شخصی به آن جلب شده و نسخه های قبلی ویندوز خود را به روزرسانی کرده و به ویندوز ۱۰ ارتقا دهند.
کد مطلب: 55243
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است