۰
plusresetminus
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۸

چگونه وای‌فای آیفون را به طور ثابت خاموش کنیم؟

ایتنا- وقتی آی.اُ.اس 7 عرضه شد، قابلیتی به آن اضافه شد که شرکت اپل آن را مرکز کنترل یا "Control Center" نامید. این قابلیت به کاربران این امکان را می‌داد که بتوانند به صورت میانبر به برخی از امکانات مانند خاموش و روشن کردن وای‌فای دسترسی داشته باشند.
چگونه وای‌فای آیفون را به طور ثابت خاموش کنیم؟
سیستم عامل آی.اُ.اس 7 با عرضه خود امکانات زیادی را به گوشی‌های آیفون اضافه کرد. یکی از قابلیت‌هایی که اضافه شد، "مرکز کنترل" نام داشت و کاربران با استفاده از آن می‌توانستند برخی از کارها را به کمک میانبر انجام دهند.
یکی از این امکانات خاموش و روشن کردن وای‌فای بود. کاربران این امکان را داشتند که با استفاده از یک تاگل وای‌فای خود را خاموش یا روشن کنند.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از اوبرگیزمو، در آی.اُ.اس 11 این قابلیت دچار تغییراتی شد؛ به این معنا که با زدن تاگل وای‌فای، باز هم به طور ثابت خاموش نمی‌شود بلکه این کار صرفا به صورت موقتی انجام می‌گیرد و روز بعد مجددا فعال خواهد شد.
اما باید از چه ترفندی استفاده کرد تا این قابلیت به طور ثابت خاموش شود؟
 
برای این کار باید ابتدا وارد تنظیمات شده و پس از آن وارد بخش وای‌فای شوید.
بعد از این مرحله باید روی تاگل وای‌فای بزنید تا رنگ آن دیگر سبز نباشد. با این کار وقتی وارد مرکز کنترل می‌شوید، مشاهده می‌کنید که یک خط تیره مورب روی شکل وای‌فای کشیده شده است و از اینجا متوجه می‌شوید که گزینه وای‌فای برای همیشه غیرفعال شده است.
 
آموزش خاموش کردن وای فای

در صورتی که مجددا خواستید وای‌فای را فعال کنید، مجددا همین مسیر را دنبال می‌کنید و وای‌فای را به همین شکل فعال می‌کنید.
توجه داشته باشد که در صورتی که داده شما محدود باشد و پس از استفاده فراموش کنید که وای‌فای را خاموش کنید، مطمئنا مقدار زیادی از داده شما تمام خواهد شد.
 
یک سری از قابلیت‌ها با خاموش کردن وای‌فای از کار می‌افتد که می‌توان به برخی از آنها اشاره کرد.
اولا امکان پشتیبان‌گیری بی‌سیم از آیفون از بین می‌رود، ضمن اینکه وقتی وای‌فای شما خاموش باشد، اپلیکیشن‌های شما فقط می‌توانند تا سقف 150 مگابایت دانلود داشته باشند.
 
کد مطلب: 55235
برچسب ها: آیفون وای فای
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير