d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - اصلاح خطاهای دستوری و تایپوگرافی توسط دستیار نوشتاری
۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱

اصلاح خطاهای دستوری و تایپوگرافی توسط دستیار نوشتاری

ایتنا- دستیار جدید نوشتاری مبتنی بر هوش مصنوعی به شما کمک می‌کند که خطاهای دستوری، تایپوگرافی و غیره را تصحیح کنید.
اصلاح خطاهای دستوری و تایپوگرافی توسط دستیار نوشتاری
  نوشتن کار مشکلی است. تاکنون به این نکته پی برده‌اید که وقتی برای رییس خود نامه می‌نویسید یا سعی می‌کنید متنی را برای خود بنویسید، تمایل دارید که به این اطمینان برسید که تمام علامتگذاری‌ها و ساختار دستوری جملات را رعایت کرده‌اید و تمامی متنی که نوشته‌اید خالی از اشکالات دستوری و معنایی بوده است؟

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از ونچربیت، اکثر اپلیکیشن‌هایی که کار چک و بررسی املا و دستور زبان را انجام می‌دهند، فقط به خاطر سابقه و کاربردهای قبلی خود زنده هستند.
“WhiteSmoke Writing Assistant”  یکی از برنامه‌های جامع و عالی در این زمینه است که تمام کارهای اصلاحی متن را انجام می‌دهد.
 
این برنامه می‌تواند کوچک‌ترین اشکالات مربوط به تایپوگرافی تا جریان کلی متن را اصلاح کند. در حال حاضر هزینه اشتراک ویژه در این اپلیکیشن با 80 درصد تخفیف، 79 دلار اعلام شده است.

این برنامه کمک فراوانی به ویراستاران و نویسندگان می‌کند و بسیاری از مشکلات آنها را رفع می‌کند. سایر ابزارهای نگارشی بر اساس یک سری ابزار و کتابخانه ساده کار می‌کنند و از این طریق، مشکلات دستوری و علامت گذاری را حل می‌کنند.
 

این در حالی است که برنامه “WhiteSmoke Writing Assistant”  از ترفندهای مبتنی بر هوش مصنوعی برای بهبود سبک نوشتاری هم استفاده می‌کند.
خواه برای نوشتن از دستگاه موبایل استفاده کنید و خواه این کار را در خالت دسکتاپ انجام دهید، این برنامه با تمامی مرورگرها سازگار است، نصب آن راحت است و به شما این امکان را می‌دهد که نوشته خود را در هر محیطی به بهترین شکل کامل  کنید.
 
این برنامه با یک کلیک فعال می‌شود و با سرعت متن شما را با استفاده از الگوریتم‌های خاص و الگومند تجزیه و تحلیل می‌کند و به شما کمک می‌کنند که جملات بهتری خلق کنید و خطاهای مختلفی که در نوشته شما وجود دارد را برطرف می‌کند. این برنامه مجهز به برنامه مترجم است و با پنجاه زبان زنده دنیا فعال است.
 
کد مطلب: 55210
برچسب ها: هوش مصنوعی
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام